Yalçınkaya, gençlerle buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya gençlerle bir araya geldi. Gençlerle buluşmada CHP Gençlik Kolları Başkanı Tolga Küçükyılmaz ve gençlik kolları üyeleri de hazır bulundu.

Yalçınkaya, gençlerle buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya gençlerle bir araya geldi. Gençlerle uzun süre sohbet eden Yalçınkaya, gençlerin Bartın'a dair görüş ve önerilerini dinledi. Gençler Bartın'a dair beklentilerini ve tespit ettikleri sorunları Rıza Yalçınkaya'ya aktardı. Seçim çalışmalarında Yalçınkaya'ya başarı dileyen gençler seçim süreci boyunca ve sonrasında ne gerekiyorsa sorumluluk almaya istekli olduklarını dile getirdiler.

Rıza Yalçınkaya gençlerle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Gençlerimiz enerjimize enerji kattılar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gençlerimiz Bartın'ımızın sorunlarının ve eksiklerinin neler olduğunun farkındalar. Bartın’ın 24 saat yaşayan bir şehir olmasını istiyorlar. Gençlerimizin isteklerini karşılamak için var gücümüzle çalışacağız. Gençlik konseyimizle birlikte gençlerin sorunlarını yine gençlerle birlikte çözeceğiz” dedi.