Ulus heyetinden Tunç'a ziyaret

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Saraç, Ulus Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Cüre, Ulus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Gökalp, Ulus Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Ulus ilçe teşkilatı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ulus heyetinden Tunç'a ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Saraç, Ulus Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Cüre, Ulus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Gökalp, Ulus Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Ulus ilçe teşkilatından oluşan heyet Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundular. Ulus ilçesine ve Bartın’a gerçekleşen yatımlardan ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Tunç:“Ulus’ta önemli yatırımlara imza attık”

AK Parti Grup Başkanvekili Tunç, nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için Ulus heyetine teşekkür ederek, Ulus İlçesinde AK Parti döneminde gerçekleşen ve devam eden yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu. Ulus ilçe merkezi başta olmak üzere en ücra köylerimize kadar önemli yatırımlara imza attıklarını ifade eden Tunç, Ulus ilçemizin nereden nereye geldiği ortadadır. Ulus ilçemizin alt yapısından üst yapısına kadar her alanda gerçekleşen yatırımlar sayesinde çehresi değişti.” Dedi.

“Ulus’a değer katan projelerimizi tek tek tamamladık”

Tunç, “Ulus ilçemizin ortasından geçen çayın ıslahını köprüleriyle birlikte tamamladık. Ulus’a İlçe hastanesi kazandırdık. Hayırseverlerimizin de katkılarıyla Ulus Meslek Yüksekokulunu ilçemize kazandırdık. Üniversitemi gençlerimizle birlikte Ulus daha hareketli bir ilçe haline geldi. TOKİ’nin 320 konutu ile yeni bir kent merkezi oluştu. Ulus futbol sahasını, aydınlatma ve tribünleri ile sporcularımızın hizmetine sunduk, Kocagöz Konağının restorasyonunu yaptık, Küre Dağları Milli Parkı etnoğrafya müzesi olarak Ulus’un hizmetine sunduk, Ulus otelimizin restorasyonuna yaptık. Anaokulu, İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi Ulus ilçe merkezine kazandırdığımız eğitim yatırımları. Şimdi ilçemize Eldeş Barajını tamamlıyoruz. Eldeş Barajı Ulus’a içme suyu sağlayabilecek ve tarımsal sulamada kullanılacak önemli bir yatırım. Köylerimizde taşkın koruma çalışmaları var. Ulus hükümet binamızı da yeniliyoruz, Projesi tamam. İnşallah Ulus’a güzel bir hükümet konağı kazandırmış olacağız. Ulus ilçemize bağlı Abdipaşa ve Kumluca beldelerimize de Ulaşımdan, eğitime her alanda önemli eserler kazandırdık. Bugüne kadar belediyelerimizin ürettikleri projelere destek olduk, olmaya devam ediyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, oda yöneticilerimizle hep istişare halinde olmaya gayret gösterdik.” İfadelerinde bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç makamında gerçekleşen ziyaret sonrası Ulus heyetine gazi meclisi gezdirdi. Genel Kurul ve 15 Temmuz hain darbe gecesi bombalanan yerleri göstererek hatıra fotoğrafı çektirdi. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve beraberindeki heyet Tunç’a misafirperverliğinden dolayı memnuniyetlerini belirterek, meclis çalışmalarında başarılar dilediler.