Tunç'tan Amasra çıkarması

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, Amasra İlçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Amasra Liman Başkanı Haydar Gökçe'yi ziyaret eden Tunç, AK Parti Amasra İlçe yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya gelerek, teşkilat çalışmalarını ve Amasra'ya yapılan yatırımları değerlendirdi ve Amasra Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu.

Tunç'tan Amasra çıkarması

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, Amasra İlçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Yılmaz Tunç, Amasra Liman Başkanı Haydar Gökçe’yi ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Milletvekili Tunç, beraberinde İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Karabacak ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Uğur Timur ile birlikte Amasra Liman Başkanı Haydar Gökçe’yi ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Şuayip Açıkgöz’ün emekli olmasının ardından Bartın Liman Başkanlığı görevinden Amasra Liman Başkanlığı görevine atanan Haydar Gökçe de ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Tunç ve beraberindekilere teşekkür etti.

Amasra İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi

Tunç ayrıca AK Parti Amasra İlçe yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya gelerek, teşkilat çalışmalarını ve Amasra’ya yapılan yatırımları değerlendirdi.  AK Parti Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Karabacak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Altay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Reyhan Kadeş, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclisi üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Milletvekili Tunç, kongreler sonrasında Amasra’da görev alan teşkilat mensuplarına yeni görevlerinde başarılar dileyerek, bugüne kadar Amasra teşkilatımızın her kademesinde görev almış tüm teşkilat mensuplarına da emekleri için teşekkür etti.

“Amasra’da çok sayıda icraata imza attık”

Amasra’nın Çeşm-i Cihan olduğunu belirten Milletvekili Tunç, Bartın’ın her noktasında gerçekleştirmekte oldukları yatırımlardan Amasra ilçesinin da fazlasıyla nasibini aldığını belirterek, Amasra tüneli bağlantı yolları ile birlikte Amasra’ya ulaşımı kolaylaştırdıklarını, Amasra Yolcu Limanı, mendirek inşaatı, ilçe hastanesi, yeni lise, ilk ve ortaokul binaları, alt yapı, derin deniz deşarjı, atıksu arıtma tesisleri, dere ıslahları, Adalet Sarayı, Öğretmenevi, Hükümet Konağı inşaatı, Kemere ve Kemerdere Köprülerinin restorasyonları, Fatih camii çevre düzenlemesi ve restorasyonu, Amasra müzesi restorasyonu, Amasra Kale surlarının onarımı, Kaleşah yolunun genişletilmesi, cadde düzenlemeleri, Kapalı Spor Salonu, Amasra stadı, Gürcüoluk Mağarası tabiat parkı, Ahatlar tabiat parkı, İlçe merkezi dışında Amasra’ya bağlı Çakraz, Avara ve diğer tatil beldeleri ve köylerde yapılan alt yapı, dere ıslahı, köprüler, KÖYDES yatırımları başta olmak üzere çok sayıda icraata imza attıklarını, bundan sonra da Fatih’in emaneti Amasra’ya sahip çıkmaya devam edeceklerini söyledi.

 

AK Parti Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Karabacak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep Altay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Reyhan Kadeş, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclisi üyeleri de Milletvekili Tunç, Amasra’ya yapılan yatırımlar için teşekkürlerini ilettiler.

Amasra Hükümet Konağı inşaatını inceledi

 

Yılmaz Tunç, yapımına bir süre önce başlanan Amasra Hükümet Konağı inşaatında da incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında şantiye yetkililerinden bilgi aldı.  Milletvekili Tunç, beraberinde AK Parti Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, Amasra İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Karabacak ve parti teşkilatı yöneticileri ile birlikte Amasra Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulunarak, şantiye yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Milletvekili Tunç, Amasra ilçemizin kaymakamlık ve diğer kamu kurumlarının dağınık vaziyette her biri farklı bir yerde hizmet vermeye çalıştığını belirterek, yeni hükümet binasının yapımının tamamlanarak hizmete girmesi ile birlikte kamu hizmetlerinin daha uygun, daha modern bir binada verilmesini sağlayacaklarını, yeni binanın Amasra’nın yerel mimarisi ile uyumlu bir şekilde projelendirildiğini ve Amasra’ya yakışacağını söyledi.

Emeği geçenlere teşekkür ediyorum”

Milletvekili Tunç, “Amasra Hükümet Konağı projesinin hayata geçmesindeki katkıları nedeniyle İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya Sayın Valimiz Sinan Güner’e, İlçe Kaymakamımız Gökhan Gürbüzerol’a ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum, müteahhit firma yetkililerine ve inşaatta çalışanlara kolaylıklar diliyorum” dedi.   

 

 

 

Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması
Tunç'tan Amasra çıkarması