Tunç Ramazan Bayramını kutladı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Tunç mesajında, Bayramların dostluk ve sevgiyi pekiştiren anlamlı günler olduğunu belirterek, Ramazan Bayramının, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisinde bulundu.

Tunç Ramazan Bayramını kutladı

Milletvekili Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi:

"Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.  Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir.

Milletimiz her Ramazanda olduğu gibi yine bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleriyle göstermiştir. Bir yandan çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara el uzatırken diğer taraftan da yaşanan deprem afetinin sıkıntı içerisinde bulunan insanlarının yardımına koşmuştur. Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır.

Her ne kadar Ramazan Bayramı’na erişmenin manevi huzurunu yaşasak da ülkemizde meydana gelen depremler nedeniyle büyük üzüntü içerisindeyiz. Depremlerde hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyorum”  İnşallah, birlik beraberlik içerisinde yaraları sararak ülkemizin daha da güçleneceği, bu anlamlı bayramın Bartın halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin Ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum