'Sınav Olsun, Sağlam olsun'

Kırtepe Mahallesi İskele Caddesi'nde hizmete başlayan Sınav Kurs Bartın, bir yandan kayıtlarını sürdürürken, diğer yandan da alanında başarılı öğretmen kadrosu ile hizmet vermeye hazırlanıyor. 

'Sınav Olsun, Sağlam olsun'

“Sınav Olsun, Sağlam olsun”

Kırtepe Mahallesi İskele Caddesi’nde hizmete başlayan Sınav Kurs Bartın, bir yandan kayıtlarını sürdürürken, diğer yandan da alanında başarılı öğretmen kadrosu ile hizmet vermeye hazırlanıyor. 
Personel alımlarında sıkı bir politika izleyen kurum, alanında Bartın’ın bir numarası olma hedefiyle çıktığı yolda, öğretmen kadrosuna da büyük önem verdi. Velilerin ve öğrencilerin beklentisi ve verimini en üst seviyeye çıkartmak isteyen Sınav Kurs, belirlediği kriterler doğrultusunda kadrosunu güçlendirdi. İddialı yayın setleri ve birebir takip sistemini de hayata geçiren Kursta velilerin ilgisi de yoğun şekilde devam ediyor. LGS, AYT ve TYT alanlarında hizmet verecek olan Sınav Kurs, 12 derslikli, ferah ve modern dizaynıyla da öğrencilerine konforlu bir eğitim yuvası hazırladı. 

32 yıllık dershane geçmişi ve 400’ü aşkın şubesi ile ‘Sınavlara Hazırlığın 1 Numarası’ olan Sınav Eğitim Kurumları, Sınav Kurs Merkezleri ile Türkiye’nin her yerine eğitim kalitesini artırma yolunda bu zamana kadar güçlü bir yol kat etti. Sınav kalitesinden ödün verilmeyen Sınav Kurs Merkezlerinde, tüm sınav eğitim kurumları, aynı programı,  aynı konuları işleyip, öğrencileri geleceğe hazırlıyor. eğitimde daha fazlasını isteyenler ve üniversite giriş sınavlarında hedefini yüksek tutanların yeni  adresi olan Sınav Kurs Merkezlerinde, daha önce Sınav Dershanelerinde olduğu gibi hem okul derslerine destek verecek hem de LGS, YKS, AYT, TYT’ye tam anlamı ile hazırlayacak nitelikte bir program uygulanacak. Dersleri Sınav Yayınlarının uzman kadrosu tarafından hazırlanan derslerde, kuruma özel olarak geliştirilen online ve basılı eğitim materyalleri üzerinden işlem yapılıyor.