Millet Bahçesi'nin ihalesi 24 Eylül'de gerçekleştiriliyor

Bartın Merkez Gölbucağı Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi 24 Eylül'de Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihaleye çıkıyor. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gölbucağı Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işinin ihale ilanının yayımlandığını açıkladı.

Millet Bahçesi'nin ihalesi 24 Eylül'de gerçekleştiriliyor

 

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gölbucağı Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işinin ihale ilanının yayımlandığını ve ihalenin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 24 Eylül 2021 tarihinde yapılacağını açıkladı. Milletvekili Tunç, ihalenin 90 bin 225,86 metrekare toplam alan içerisinde 2 bin 558,74 metrekare sosyal donatılar inşaatlarının ile altyapı işleri ve rekreasyon alanları yapımı işlerini kapsayacağını kaydetti.

 

“Bu sözümüzü de yerine getiriyoruz”

İhalenin Ankara’da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nda yapılacağını aktaran Milletvekili Tunç, “İçerisinde sosyal alanlardan, oyun alanlarına, vatandaşlarımızın güzelce vakit geçirebilecekleri alanın ihale ilanı yayımlandı. 24 Eylül’de yapılacak ihalenin ardından hızlı bir şekilde çalışmalara başlanacak ve Bartın’ımıza değer, güzelliğine güzellik katacak bu önemli projeyi kısa sürede tamamlayarak hizmete açacağız. AK Parti verdiği sözleri her zaman tutmuştur ve bu da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerinden bir tanesidir. Bu sözümüzü de yerine getiriyoruz. Millete hizmet yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti milleti için vardır ve olmaya da devam edecektir. Bu önemli yatırım için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut'a teşekkür ederim” dedi.