Kalaycı'dan yoğun köy ziyaretleri

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, yoğun köy ziyaretleri programlarına Akıncılar ve Kaşbaşı köyleri ile devam etti. İl Başkan Yardımcısı Ayhan Tepe ve teşkilat mensuplarının hazır bulunduğu ziyaretlerde köy sakinleri tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Kalaycı, 'Birbirimizi gönülden dinlemeye, tevazu, samimiyet, gayret ile yürekten çalışmaya devam edeceğiz.' dedi.

PAYLAŞ
Bartın Hergün Gazetesi - Haber Merkezi

Vatandaşların gösterdiği tevazunun AK Parti’nin milletin gönlündeki yerini açık şekilde gösterdiğini ifade eden Kalaycı, “Ne yaparlarsa yapsınlar bu sevgiyi, birlikteliği bozamayacaklar. Milletimizle AK Parti’nin gönül bağını bitiremeyecekler. Bizlerde bu sevgi ve inancın karşılığı olarak geceli gündüzlü milletimizin yanında olmaya, milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 “Hedefimiz güçlü ve büyük Türkiye”

 AK Parti’nin hizmet ve icraat partisi olduğunu vurgulayan Başkan Kalaycı, “2002’de bu yana ülkemizde eser siyaseti yapıyoruz. Yapılamayan hizmetleri tek tek hayata geçiriyoruz. Başkalarının hayal bile edemeyeceği yatırımları hayata geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz. 2002’den önce ülkemizi krizlerin ortasında bırakanların, milletin kaynaklarını heba edenlerin hazmedemediği budur. Devletin kaynaklarının milletimiz için harcanmasıdır. 2002’de tabiri caizse, yatırım olarak, ekonomi olarak enkaz halde bir Türkiye devralmıştık. IMF kapılarında memurunun, emeklisinin maaşını ödeyebilmek için borç kapılarında dolaşan, gecelik faizlerin yüzde 7 bin 500’lere çıktığı, insanların bir gecede 2-3 kat fakirleştiği Türkiye’den mega projeler üreten ülke konumuna ülkemizi getiren AK Partimizdir. Ülkemizi yıllarca dar boğazlara düşürenlerin, en basit bir yatırımı bile 20 yılda yapamayanların sözlerine aldanmayın. 2002 Türkiye’si ile 2022 Türkiye’sini kıyaslamak mümkün mü? Neden bu yatırımları yapmadılar? Neden memur, emekli maaşını ödeyebilmek için IMF’ten borç peşinde koştular? Vergi geliriniz mi yoktu? Amaçları hizmet değildi, amaçları milletimize yatırım değildi. 2002 öncesini yaşayan, bilen vatandaşlarımız ülkemizi nereden nereye götürdüğümüzü çok iyi biliyor. İstedikleri kadar algı yapsınlar. Milletimiz gerçeklerin fakında. Cumhuriyet tarihinden 2002’ye kadar yapılan yatırımların kat ve kat fazlasını 20 yılda yapan AK Parti’mizi milletimizin gönlünden silemezler. İnşallah 2023 yılında da bu hizmetlerin karşılığını alacak, son yılda olduğu gibi milletimizin teveccühü ile kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz. Bizim hedefimiz belli. Hedefimiz güçlü ve büyük Türkiye. Hedefimiz 2023, 2053, 2071 vizyonudur. Bunu da milletimizle el ele, kol kola yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN