Fırıncıoğlu'ndan pazarcılara sıcak çorba

Soğuk havaların etkisini gösterdiği bugünlerde Bartın Belediyesi tarafından Kapalı Pazar Yeri'nde kurulan 'Galla Pazarı'nda sabah sıcak çorba ikramında bulunuldu.

Fırıncıoğlu'ndan pazarcılara sıcak çorba

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte sabahın erken saatlerinde tezgâhlarını açan pazarcı esnaflarını ziyaret ederek hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi. Sıcak çorba dağıtımından memnuniyet duyduklarını ifade eden pazarcı esnafları, Başkan Fırıncıoğlu’na teşekkür etti.

“Emekçi Pazar Esnafımızın İçini Isıttık”

Sosyal belediyecilik ilkesiyle önemli işlere imza attıklarını belirten Belediye Başkanı Fırıncıoğlu; “Soğuk havaların etkisini gösterdiği bugünlerde pazarcı esnaflarımıza sıcak çorba ikramında bulunduk. Havaların soğumasıyla birlikte pazarcı esnaflarımız sabahın erken saatlerinde tezgahlarını açarken serin bir havayla karşılaşıyorlar. Bu doğrultuda ilimiz kültüründe önemli bir yere sahip olan Kapalı Pazar Yeri’nde kurulan “Galla Pazarı”nda sabah sıcak çorba ikramında bulunduk. Bu soğuk kış günlerinde halkımız için tezgahını açan emekçi pazar esnafımızın içini ısıttık. Esnaflarımıza afiyet olsun. Tezgah açan tüm esnaf ve vatandaşlarımıza hayırlı alışverişler ve sağlıklı günler dilerim” dedi.