Fırıncıoğlu: 'Bartın bizim, Türkiye hepimizin'

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Halk Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiği toplantı programında Şiremirçavuş Mahallesi ve Saçkesen ailesine misafir oldu.  

Fırıncıoğlu: 'Bartın bizim, Türkiye hepimizin'

Yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verip, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Fırıncıoğlu, ilgili daire müdürlüklerine taleplerin çözülmesi yönünde talimat verdi.  Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Halk Buluşmaları kapsamında Şiremirçavuş Mahallesi’nde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Daha sonra ise Orduyeri Mahallesi’nde Saçkesen ailesi’ne misafir olduk. Yoğun bir şekilde tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini iletmek için belediye gelmesini beklemiyor gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerle halkımızın dertlerine ortak olmaya çalışıyoruz. Değerli düşüncelerini ve hoş sohbetlerini bizimle paylaşan kıymetli Şiremirçavuş Mahallesi sakinlerine ve Saçkesen ailesi’ne teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı anlayışı ile “Bartın Bizim, Türkiye Hepimizin” diyeceğiz. Birlikte başaracağız” dedi.

Açılışı Fırıncoğlu yaptı

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Piryancılar Caddesi’nde ticari hayatına başlayan Sevinç Uygur’a ait “Uygur Çerçeve” adlı iş yerinin açılış törenine katıldı. Törende işletme sahibi Sevinç Uygur’a üzerinde Bereket Duasının yer aldığı tablo hediye eden Başkan Fırıncıoğlu, işletmenin bol kazanç getirmesi temennisinde bulundu. Okunan duaların ardından işletmenin açılış kurdelesini kesen Başkan Fırıncıoğlu, daha sonra işletmeyi gezdi. Açılış sonrası açıklamada bulunan Başkan Fırıncıoğlu; “Bugün ticaret hayatına başlayan Uygur Çerçeve’nin hayırlı olmasını, bol ve bereketli kazançlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Halk Dansları Şöleni geliyor

Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bartın Belediyesi Halk Dansları Şöleni,  16 – 17 Şubat tarihlerinde saat 19.30’da İl Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Bartın Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının destekçisi olmaya devam edeceğiz Bu kapsamda 16 – 17 Şubat tarihlerinde saat 19.30’da İl Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan dans şölenine tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

Kemerköprü ışıl ışıl

Bartın Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği bakım ve onarım çalışmaları kapsamında çarşı merkezinde yer alan Kemerköprü’nün ışıklandırılmasıyla daha estetik bir görünüm kazandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Kentimizi daha modern bir görünüme kavuşturmak için dört bir tarafında çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda Kemerköprü’de ki ışıklandırmalarda gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım çalışmalarıyla köprü ve duvarları çok daha güzel bir görünüme kavuşturduk. Gece saatlerinde otomatik olarak aydınlanan bu görsel çalışma renk renk köprüye güzel görünüm bir kazandırıldı. Görev alan Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Galericiler Sitesi esnafına ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Ufuk Kasap ile birlikte Galericiler Sitesi’ni ziyaret etti. Başkan Fırıncıoğlu, Galericiler Sitesi esnafıyla sohbet ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Ziyaretle ilgili şu açıklamayı yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Altyapı ve üstyapı desteği sağladığımız Galericiler Sitesi’nde ziyaretlerde bulunarak, galerici dostlarımızla sohbet ettik. Yaptığımız her ziyarette sorunları ve talepleri dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Misafirperverlikleri için Galericiler Sitesi esnafımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.