Dünya Şampiyonasında Bartın'ı temsil edecek

İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi, İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında Bartın'ı temsil edecek olan Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübüne malzeme desteğinde bulundu. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, destekle ilgili Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Alımları projesi kapsamında bütçe imkânları dâhilinde İlimizi İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında temsil edecek olan Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübümüze malzeme desteğinde bulunuyoruz' dedi.

Dünya Şampiyonasında Bartın'ı temsil edecek

İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi, İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında Bartın’ı temsil edecek olan Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübüne malzeme desteğinde bulundu. Meclisteki malzeme teslim töreninde İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin, Genel Sekreter Yardımcısı Yunus Alışkan, Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübü Başkanı Mehmet Bensiz, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Antrenörü ve Milli Takım Antrenörü Gökhan Dumlu’da yer aldı.

Dursun, başarılar diledi

Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübüne malzemeleri teslim eden Başkan Dursun, “İl Genel Meclisimizce 2021 Mali Yılı Çalışma ve Yatırım Programına alınan Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Alımları projesi kapsamında bütçe imkânları dâhilinde ilimizi İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında temsil edecek olan Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübümüze malzeme desteğinde bulunuyoruz. Bu kapsamda spor malzemelerini teslim edeceğimiz Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübümüze İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında yapacakları mücadelelerinde başarılar diliyoruz. İlimizi ve ülkemizi 2.07.2021 – 10.07.2021 Tarihleri arasında İstanbul’da İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında temsil edecek şuan Milli Takım kampında olan Amasra Endüstri Spor Kulübü Sporcularımıza ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Antrenörü ve Milli Takım Antrenörü Gökhan Dumlu’ya çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz” dedi.