Çöme Hukuk Bürosu açıldı

Bartın'ın saygın ve sevilen ailelerinden Çöme ailesi oğulları Av. Denizhan Çöme'ye ait hukuk bürosu açılışının gururunu yaşadı. Sevgi ve Yaşar Çöme bu önemli günde evlatlarını yalnız bırakmazken kendisi gibi avukat olan ablası Sanem Çöme Taşdemir'de kardeşine destek oldu. Açılışa ise birçok önemli isim katıldı.

Çöme Hukuk Bürosu açıldı

Sevgi ve Yaşar Çöme’nin oğlu Av. Denizhan Çöme’ye ait Çöme Hukuk Bürosu Kemerköprü Mahallesi Kemer Otel karşısındaki adresinde hizmete girdi. Çöme Hukuk Bürosu açılışı geniş katılıma sahne oldu. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, BARO Başkanı Av. Ferhat Parlatır, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bartın Belediyesi eski Belediye Başkanlarından Cemal Akın ve Oğuz Pir gibi isimlerinde katıldığı açılışta Av. Denizhan Çöme’yi meslektaşları da yalnız bırakmadı. Okunan duaların ardından protokol üyelerince kurdele kesimi gerçekleşirken daha sonra davetliler Av. Denizhan Çöme’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundular.