Betül Demir'den muhteşem final

Cumhuriyetimizin 100. Yılı dolayısıyla Bartın'da 1 hafta önce başlayan kutlamalar, Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü düzenlenen Betül Demir konseriyle sona erdi. Yalı mevkiinde yapılan konserde binlerce kişi Betül Demir'in seslendirdiği şarkılarla gönüllerince eğlendi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yapılan Fener Alayında ellerinde Türk bayraklarıyla cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamak için sokakları dolduran vatandaşlar yine aynı coşkuyla Demir'in şarkıları eşliğinde bir kez daha cumhuriyetimizi kutladı.

Betül Demir'den muhteşem final

Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Cumhuriyetin 100. yılını kutlama etkinlikleri kapsamında Betül Demir konseri düzenledi. 31 Ekim Salı günü saat 20.00’da düzenlenen konserde ünlü sanatçı alanı dolduran binlerce vatandaşı coşturdu. Ünlü sanatçı, şarkılarının yanında marşlar da söyleyerek Cumhuriyetin 100. yılını kutladı. Ünlü sanatçının konseri öncesinde Bartın İl Jandarma Komutanlığı tarafından Kadın Acil Destek Uygulaması(KADES) ile ilgili bilgi verildi. Yapılan sunumun ardından ünlü sanatçı sahne aldı.

Belediyeden ücretsiz araç hizmeti

Konser programı için Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun talimatı doğrultusunda merkeze uzak mahallelerden ücretsiz araç kaldırıldı. Sahneye çıktığında konuşma yapan Demir, ücretsiz araç kaldırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bartın’da konser vereceğini öğrenince şehirle ilgili araştırma yaptığını belirten ünlü sanatçı Demir, yeşiliyle mavinin buluştuğu Bartın’a hayran kaldığını söyledi. Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’na kendisini bu konser programına davet ettikleri için teşekkür eden Demir, yarın da Bartın’da klip çekimi için kalacağını ifade etti.

Fırıncoğlu: “Tüm hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum”

Konser programında konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşmanın büyük coşkusu, gururu ve heyecanı içindeyiz. Bu mutlu günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; kahraman mücadele arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle ve şükranla anıyor, Cumhuriyetimizin sonsuza kadar yaşayacağına olan inancımızla, tüm hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi. Yapılan konuşmaların akabinde söylediği şarkılarla ünlü sanatçı kulakların pasını sildi. Belediye Başkanı Fırıncıoğlu ve eşi Hatice Fırıncıoğlu, Betül Demir’e konser sonunda çiçek takdim edip Bartın’a özgü hediye takdiminde bulundular.