Belediyeden Whatsapp Çözüm Hattı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Bartın Belediyesi, bir ilke daha imza atarak, halkın şikâyet ve taleplerine daha hızlı bir şekilde çözüm üretmek amacıyla 'Whatsapp Çözüm Hattı' kurdu.

Belediyeden Whatsapp Çözüm Hattı

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun talimatıyla vatandaşların sorunlarının daha hızlı çözülmesi için kurulan 0549 828 72 15 nolu  ‘Whatsapp Çözüm Hattı’ ile vatandaşların gönderdiği fotoğraf, video ve mesajlar doğrultusunda sorunlara anında müdahale ediyor. Proje ve hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini her zaman ön planda tutan Bartın Belediyesi’nin 24 saat hizmet veren bu sistemi sayesinde vatandaşların gerek yazarak, gerek fotoğraf veya video göndererek direkt olarak yetkililere ulaştıracağı istek, talep ve şikâyetleri, ilgili birimlere aktarılarak, değerlendirilmeye alınması sağlanıyor.

Çözüm Merkezi’ne 153 Numaralı Telefondan Da Ulaşmak Mümkün

Bu sistemin yanı sıra vatandaşlar bizzat Bartın Belediyesi’ne gelerek veya 0378 227 10 25 (Dahili 1115-1116) ile 153 numaralı telefon aracılığıyla da şikayet, talep ve önerilerini ulaştırabilirler. Telefon numaralarının yanı sıra [email protected] ve  [email protected] mail adreslerinden de gelen talepler ilgili birimlere yönlendiriliyor.

“7/24 İstek, Talep Ve Şikayetlerini Online Olarak Bizlere İletebilirler”

Çalışmaların önemine değinen Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Bartın Belediyesi olarak vatandaş odaklı hizmeti her zaman ön planda tuttuk. Bartın’ın gelişiminde ve değişiminde belediyenin yönettiği değil, halkımızın da katılımlarıyla yönetilen bir Belediye anlayışını her zaman kendimize ilke edindik. Bu doğrultuda teknolojik tüm yenilikleri takip ediyor ve uygulamaya çalışıyoruz. Yeni hizmete aldığımız 0549 828 72 15 nolu  ‘Whatsapp Çözüm Hattı’ da bunlardan bir tanesi. Bu numaraya vatandaşlarımız sadece yazarak, fotoğraf veya video göndererek ulaşabilecekler. Arayarak ulaşabilmeleri için 0378 227 10 25 (Dahili 1115-1116) ile 153 numaralı telefondan iletebilecekler. Hayırlı olsun. Vatandaşlarımız 7/24 istek, talep ve şikayetlerini online olarak bizlere iletebilirler” şeklinde ifade etti.