Aldatmaz 'Hizmet için emrinizde olacağız'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz seçim çalışmaları kapsamında Kumluca beldesinde ziyaretlerde bulunurken katıldığı halk iftarında, 'Kumluca'mızın sorunlarını biliyor ve çözmeye talibiz. Bu güzel beldemize çok büyük hizmetlerimiz olacak. Kumluca halkı bugüne dek olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'ye olan desteğini sürdürecek. Bizde sizlere hizmet etmek için gece gündüz demeden emrinizde olacağız.' Dedi.

Aldatmaz 'Hizmet için emrinizde olacağız'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz Kumluca temaslarına sürpriz bir şekilde Bartın’dan başladı. Kumluca’ya gitmek için özel araç yerine Kumluca minibüsüne binmeyi tercih eden Aldatmaz, Kemerköprü’deki minibüs duraklarından başlayan yolculuğu boyunca minibüsteki Kumlucalı vatandaşlarla sohbet etti. Kumluca halkının sorunlarını, talep ve beklentilerini dinleyen Aldatmaz, minibüs yolculuğunun ardından beldede esnafları dolaşıp vatandaşlarla bir araya geldi. Aldatmaz, Kumluca beldesindeki kapalı pazar yerinde AK Parti Kumluca teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programına İl Başkanı Yaşar Arslan’la birlikte katıldı.

Vatandaşları tek tek selamlayan Aldatmaz burada yaptığı konuşmada Kumluca halkına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. İftar programına katılan vatandaşlara AK Parti İl Başkanı ve Teşkilat Başkanının Kumlucalı olduğunu hatırlatıp, “Beni de bir hemşehriniz olarak görebilirsiniz” diye seslenen Aldatmaz, “Kumluca’mızın sorunlarını biliyor ve çözmeye talibiz. Bu güzel beldemize çok büyük hizmetlerimiz olacak. Kumluca halkı bugüne dek olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye olan desteğini sürdürecek. Bizde sizlere hizmet etmek için emrinizde olacağız.” İfadelerinde bulundu.

“Sorunları çözmeye talibiz ve çözeceğiz”

Kumluca halkının misafirperliği gibi vatanseverliğine de parantez açan Aldatmaz, “Bu akşam bizleri bu masada bir araya getiren Kumluca teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bir süredir seçim çalışmaları kapsamında Bartın’ın şehir merkezinde, ilçelerinde, beldelerinde ve köylerinde insanlarımızla bir araya geliyoruz. Halkımızın dostluğunu, misafirperverliğini, vatanseverliklerini görüyoruz. Kumluca’mızda da vatandaşlarımız dostluklarını, vatanseverliklerini bizlere gösterdiler. Bizleri çok güzel bir şekilde misafir ettiler. Bizler bugüne kadar bulunduğumuz her görevde sizler için çalıştık ve elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık. Kumluca’mızın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunları çözmeye talibiz ve çözeceğiz. Kumluca halkının beklentilerini karşılarken bu güzel beldemize çok büyük hizmetlerimiz olacak. Kumluca’mız başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olmak üzere bizlere bugüne kadar çok büyük destekler verdi. Bundan sonra da bu desteğin devam edeceğine inanıyoruz. Biz bu yolda sizlere hizmet etmek için emrinizdeyiz. İl Başkanımız, teşkilat başkanımız Kumlucalı. Beni de bundan sonra bir hemşehriniz olarak görebilirsiniz. İnşallah önümüzdeki seçimler devletimiz ve milletimiz için hayırlara vesile olacak. Tekrardan bizlere gösterdiğiniz misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” Dedi.

“Bartın’ımızı güçlü bir şekilde temsil edeceğiz”

AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan’da iftar programındaki konuşmasında 14 Mayıs seçimleri için Kumluca’dan güçlü şekilde destek beklediklerini vurgulayarak, “Bugüne kadar yapılan tüm seçimlerde Kumluca’mız çevre köyleriyle birlikte bizlere çok büyük bir destek verdi. Bu sefer çok daha güçlü bir destek istiyoruz. Bugüne dek karşımızdaki 6’lı masanın mutlaka 7’nci ve 8’inci ayağı var dedik. Bu masanın HDP ve PKK uzantısı ‘Kılıçdaroğlu’nu biz aday yaptık’ dediler. HDP’nin sözcüleri PKK’nın elebaşısı olan ve şu an cezaevindeki Öcalan için ‘2023 yılı özgürlük yılı’ olacak dediler. Bunu kapalı kapılar arkasında Millet İttifakının adayı olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmeden sonra söylediler. Sizler bu kirli pazarlıkları sandıkta bozacaksınız. Biz Cumhur İttifakı olarak doğru adam, doğru zaman diyoruz. Kumluca’dan başlamak üzere durmak yok yola devam diyoruz. Başlasın Türkiye Yüzyılı diyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımıza çok güçlü bir şekilde desteğimizi vereceğiz. Birbirinden değerli iki milletvekili adayımız var. Bu teşkilatların bağrından çıkmış Yusuf Ziya Aldatmaz’ı ve Turhan Kalaycı’yı sizlerin desteği ile Ankara’ya göndereceğiz. Mecliste Sayın Cumhurbaşkanımızın elini güçlü kılacağız ve Bartın’ımızı güçlü bir şekilde temsil edeceğiz. 15 Mayıs’tan itibaren Bartın’da yeni bir dönem başlayacak. Şu zamana kadar Bartın’a kazandırdığımız eserler ve yatırımlar yeni dönemde yapacağımız hizmetlerimizin teminatı olacak.” Şeklinde konuştu.

Aldatmaz 'Hizmet için emrinizde olacağız'
Aldatmaz 'Hizmet için emrinizde olacağız'
Aldatmaz 'Hizmet için emrinizde olacağız'
Aldatmaz 'Hizmet için emrinizde olacağız'