Aldatmaz, bayramda ilçe ilçe, belde belde dolaştı

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Kurban Bayramı'nda seçim bölgesi Bartın'da ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla bayramlaştı. Bayram boyunca ilçe ilçe, belde belde dolaşan Aldatmaz, teşkilatları ve vatandaşları ziyaret ederek, onları dinledi. TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Milletvekili Aldatmaz, halkın hizmetkarı olmaya devam edeceklerini söyledi.

Aldatmaz, bayramda ilçe ilçe, belde belde dolaştı

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Kurban Bayramı’nda Bartın ilçeleri ile köylerinde bayramlaşma ziyaretinde bulundu.

Ankara’daki mesaisinin ardından 9 günlük Kurban Bayramı süresince Bartın’da halkın arasından hiç ayrılmayan Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan ve teşkilat üyeleriyle beraber ilçe ve belde teşkilatlarının bayramlaşma programlarına da katıldı.

Köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek çay sohbeti yaparak bayramlaşan Milletvekili Aldatmaz, bayramların birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günler olduğunu hatırlattı.

Gittiği her yerde birlik ve beraberlik mesajları vererek, Türkiye Yüzyılı hedeflerine doğru hep birlikte yürüyeceklerini söyleyen Aldatmaz, Türkiye Yüzyılı’nda Bartın’ın kaderini değiştirecek gelişmelerin olacağını dile getirdi.

Seçime dair de açıklamalarda bulunan Aldatmaz, "Teveccüh muhteşem, çünkü yaptıklarımız yapacaklarımızın en büyük teminatı oldu. Vatandaş umutlu. 20 yıl boyunca ülkemize Cumhurbaşkanımız riyasetinde güzel hizmetler yapıldı. İnşallah bu seçimde de güçlü şekilde kazanarak kaldığımız yerden devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam. Bize inansınlar, güvensinler. Hiçbir zaman vatandaşımızı, milletimizi bugüne kadar mahcup etmedik, bundan sonra da etmeyiz" dedi.

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Bartın’dan AK Parti Milletvekili seçilen Yusuf Ziya Aldatmaz Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 60’lık oranla güçlü bir şekilde destek veren Bartın halkına teşekkür etti.

Milletvekili Aldatmaz açıklamasında, “14 Mayıs seçimlerinin ardından Bartın halkı tüm yurtta olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için yeniden sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getirdi. Bartın’da seçime katılım oranı yüzde 85 gibi yüksek bir orana ulaşırken Bartın halkı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 60 oranında güçlü bir destek sundu. Desteklerinden dolayı Bartın halkına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Büyüyen ve güçlenen Türkiye’nin yüzyılında Bartın’ın bölgesinde lider bir şehir olması için yorulmaksızın çalışacağını da dile getiren Milletvekili Aldatmaz, şunları kaydetti:

“Bartın halkı gerek 14 Mayıs gerekse 28 Mayıs seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize güçlü bir destek sundu. Vatandaşlarımız ülkemizin yarınlarına sahip çıkmaya devam etti. Unutulmamalıdır ki bu seçimin kazananı Türkiye olmuştur. Halkımızın güçlü desteğine karşılık bizlerde gece gündüz demeden insanlarımızın hizmetinde olacağız. İlimizde sanayiden turizme kadar her alanda gelişim ve büyümenin devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Mevcut yatırımların takipçisi olacak ve ilimizdeki kalkınma hamlesine güç katacak yeni yatırımların da öncüsü olacağız.”

Türkiye’nin çok daha güçlü adımlarla yoluna devam edeceğini de vurgulayan Aldatmaz, “Geride bıraktığımız seçim döneminde halkımız Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK kadrolara olan güvenini bir kez daha dünyaya gösterdi. Şimdi vakit Türkiye Yüzyılı vakti. Ülkemizin son 21 yıllık süreçte ne denli büyük adımlar attığını dünya gördü. Türkiye sadece kendi içinde gelişip büyümedi, bölgesinde istikrar sağlarken dünyada söz sahibi oldu. Gerek Pandemi döneminde gerekse Rusya-Ukrayna savaşında Türkiye’nin gücüne hep birlikte şahitlik ettik. Terörle mücadeledeki kararlı duruşumuz, savunma sanayiindeki atılımlarımız, yollar, köprüler, tüneller, barajlar derken artık Türkiye kendi insansız hava araçlarını hatta kendi insansız savaş uçaklarını üretebilen bir ülke konumuna ulaştı. Bu atılımlarımız milletimizi onurlandırırken dünyadaki mazlumlara da umut oldu. Kendi imkanlarıyla ordusunun karadaki, denizdeki ve havadaki ihtiyacını karşılayabilen Türkiye yeni dönemde bu adımlarını çok daha ileriye taşıyacak. Başarılı mühendislerinin becerileriyle  savaş gemileri, helikopterler, akıllı mühimmatlar, İHA’lar ve insansız savaş uçakları üretme cesaretini gösteren  Türkiye’de büyüme ve gelişme devam edecek. Türkiye Yüzyılı ülkemizin aydınlık yarınlarının, umut dolu geleceğinin meşalesi olacak” ifadelerini kullandı.

Türkiye Yüzyılı’nın Bartın için de önemli fırsatların kapısını aralayacağını ifade eden Aldatmaz, “Hedefimiz şehrimizi büyümede, gelişmede ve kalkınmada Türkiye Yüzyılı’nın sembol şehrine dönüştürmek. Gücünü her platformda ortaya koyan, politik ve ekonomik alanlarda istediğini koparan bir Bartın için görevde olacağız. Amasra’dan Kurucaşile’ye, Ulus’tan Kozcağız’a, Kumluca’dan Hasankadı’ya, Abdipaşa’dan Arıt’a, Zafer’den Başköy’e, Şirinler’den Hatipler’e kadar her bölgemizin sorumluluğunu yüreğimizde taşıyacağız. Hizmeti ilimizin her yanına taşıyacağız” dedi.