Aldatmaz 'Bartın istikrarla büyümeye devam edecek'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. AK Parti iktidarlarında Bartın'ın dört bir yanına dev yatırımların ulaştığını söyleyen Aldatmaz, '14 Mayıs sonrası başlayacak yeni dönemde de ilimiz dev yatırımlar almaya ve istikrarla büyümeye devam edecek.' dedi.

Aldatmaz 'Bartın istikrarla büyümeye devam edecek'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz seçim çalışmalarını sürdürürken AK Parti teşkilatları da tüm kademeleriyle sahada milletvekili adaylarına destek veriyor. AK Parti Milletvekili adaylarının merkez, ilçeler, beldeler ve köylerdeki programları son sürat devam ediyor. Milletvekili adayları ve teşkilat mensupları ziyaretlerinde ve çeşitli programlarında Bartınlıların yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

“Tüm kadrolarımızla sahadayız”

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Aldatmaz partinin tüm neferleriyle birlikte seçimden başarıyla çıkmak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek sunmak için çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi; 14 Mayıs seçimleri biliyoruz ki Türkiye’nin kader seçimi olacak. Bizler gerek milletvekili adayları gerekse partimizin teşkilat mensuplarıyla gecemizi gündüzümüze katarak 14 Mayıs seçimlerinin önemini insanlarımıza anlatıyoruz. Tüm kadrolarımızla sahadayız. Tüm kadrolarımızla hedefe inanmış bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Temaslar kurduğumuz her noktada insanlarımızdan çok olumlu geri bildirimler alıyoruz. Halkımız da 14 Mayıs seçimlerinin ne denli önemli olduğunun farkında. Eser ve hizmet siyaseti ile birlikte ülkemizi güvenli ve güçlü yarınlara taşıyacak yegane partinin AK Parti olduğu da ortada. Bizler 14 Mayıs günü sandıktan çıkacak zaferin Bartın’ın zaferi olacağına inanıyoruz. İnanç ve azimle çalışıp halkımızla buluşmaya, gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz.

“Her alanda istikrar devam edecek”

 Bartın halkı 14 Mayıs’ta güçlü desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte AK Parti’ye olan güvenini yeniden güçlü bir biçimde ortaya koyacak. İlimiz yeni dönemde 2 milletvekili ile Ankara’da güçlü bir şekilde temsil edilecek, dev yatırımlar almaya ve istikrarla büyümeye devam edecek. Gerçekleştirdiğimiz tüm temaslarda vatandaşlarımız gerçek bir lider olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve bugüne dek halkına hizmet için seferber olmuş AK Parti’ye olan güvenlerinin altını çiziyorlar. AK Parti iktidarlarında elde edilen kazanımların hepsi halkımızın takdirlerini kazanmış durumda. İlimiz yeni dönemde Ankara’da 2 milletvekili ile güçlü bir biçimde temsil edilecek. Türkiye Yüzyılı ülkemizin ve Bartın’ımızın yüzyılı olacak. Her alanda istikrar devam edecek.

“Halkımız güçlü desteğini bir kez daha gösterecek”

 AK Parti milletinin desteği ile Türkiye’yi tarihinin en büyük yatırımlarıyla, eserleriyle, demokrasi ve kalkınma hamleleriyle tanıştırmış bir partidir. AK Parti kuruluşundan bu yana ‘Halka hizmet hakka hizmettir’ düsturuyla, ülkesi ve milleti için tüm kadrolarıyla gece gündüz demeden çalışmış bir partidir. AK Parti son 20 yılda eser ve hizmet ilkesiyle; adalet, aile ve sosyal hizmetler, çalışma ve sosyal güvenlik, çevre ve şehircilik, enerji, gençlik ve spor, kültür ve turizm, milli eğitim, sağlık, sanayi ve teknoloji, tarım ve orman, ulaştırma ve altyapı alanlarında 20 milyar 927 milyon TL’lik yatırımın Bartın’a kazandırılmasını sağlamış bir partidir. İlimizin her yanına ulaşmış bu hizmetleri halkımız takdir etmektedir. Milletimiz AK Parti’ye olan güvenini her seçimde sandığa yansıtmıştır. 14 Mayıs seçimlerinde de halkımız öncelikle dünyada söz sahibi bir lider olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve eser - hizmet ilkesiyle milletinin emrinde olan AK Parti’ye güçlü desteğini bir kez daha kararlılıkla gösterecek. AK Parti’nin zaferi geçmiş seçimlerde olduğu gibi Türkiye’nin ve Bartın’ın zaferi olacak. İddialı ve kararlıyız, Bartın’ımızı Türkiye Yüzyılı’nın vizyon şehirlerinden biri yapacağız. Bugüne değin olduğu gibi başarılı çalışmalara, dev eserlere hep birlikte imza atacağız. Güzel Bartın’ımızı büyütmeye, kalkındırmaya devam edeceğiz.”

Aldatmaz 'Bartın istikrarla büyümeye devam edecek'
Aldatmaz 'Bartın istikrarla büyümeye devam edecek'
Aldatmaz 'Bartın istikrarla büyümeye devam edecek'