Aldatmaz 'Bartın AK Parti diyecek'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 14 Mayıs sonrasında Bartın halkının emrinde olup Bartın'ın dört bir yanını dev yatırımlarla donatmaya devam edeceklerini söyleyen Aldatmaz, 'Bartın halkı 14 Mayıs'ta güçlü desteği ile AK Parti'ye olan güvenini ortaya koyacak. İlimiz yeni dönemde dev yatırımlar almaya ve büyümeye devam edecek.' dedi.

Aldatmaz 'Bartın AK Parti diyecek'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz beraberinde teşkilat mensuplarıyla birlikte temaslarını sürdürmeye devam ediyor. 14 Mayıs seçimlerinde Bartın’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye olan güvenini güçlü bir şekilde ortaya koyarak göstereceğini ifade eden Milletvekili Adayı Aldatmaz, “Bartın halkı 14 Mayıs’ta güçlü desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte AK Parti’ye olan güvenini yeniden güçlü bir biçimde ortaya koyacak. İlimiz yeni dönemde 2 milletvekili ile Ankara’da güçlü bir şekilde temsil edilecek, dev yatırımlar almaya ve istikrarla büyümeye devam edecek.” dedi.

“İstikrarın devamı için milletimiz AK Parti diyor”

Aldatmaz yaptığı açıklamanın devamında şu ifadelere yer verdi:

“14 Mayıs seçimleri öncesinde bugüne dek hep birlikte olduğumuz halkımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Şehir merkezinin yanında ilimizin ilçelerinde, beldelerinde ve köylerinde insanlarımız misafirperverliğini tüm samimiyeti ile ortaya koyuyor. Gerçekleştirdiğimiz temaslarda vatandaşlarımız gerçek bir lider olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve bugüne dek halkına hizmet için seferber olmuş AK Parti’ye olan güvenlerinin altını çiziyorlar. AK Parti iktidarlarında elde edilen kazanımların hepsi halkımızın takdirlerini kazanmış durumda. İstihdam olanakları sunan sanayi atılımlarından savunma sanayinde dışa bağımlılığımızı günden güne eriten çalışmalarımıza kadar tüm gelişmeler halkımız tarafından yakın ilgiyle karşılanıyor ve takdir ediliyor. Sağlıktan eğitime, ulaşımdan tarıma her alanda başarılı bir yönetim sergileyen ve Türkiye’mizde devrimlere imza atan AK Parti’nin Bartın’ımıza kazandırmış olduğu dev eserlerde ilimizin dört bir yanında halkımıza hizmet veriyor. Türkiye’de AK Parti iktidarları ile temelleri atılan istikrarın devamı için milletimiz dün olduğu gibi bugünde Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti diyor. Bizlerde halkımızın bu güvenine layık olmak, beklentileri karşılamak için gece gündüz demeyeceğiz. Çok çalışacak, Bartın’ı yeni yatırımlarla buluşturmaya devam edeceğiz. Ve her daim halkımızın hizmetinde olacağız.

“Bartın büyümeye devam edecek”

 Bartın halkı 14 Mayıs’ta güçlü desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte AK Parti’ye olan güvenini güçlü bir biçimde ortaya koyup sandığa yansıtacak. İlimiz yeni dönemde Ankara’da 2 milletvekili ile güçlü bir biçimde temsil edilecek. Dev yatırımlar almaya ve büyümeye devam edecek. AK Parti’nin zaferi geçmiş seçimlerde olduğu gibi Türkiye’nin ve Bartın’ın zaferi olacak. İddialı ve kararlıyız, Bartın’ımız Türkiye Yüzyılı’nın vizyon şehirlerinden biri olacak. Bugüne değin olduğu gibi başarılı çalışmalara, dev eserlere hep birlikte ve yine el birliği ile imza atacağız.”