Yeni Yönetim'den Arslan ve Akın'a ziyaret

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ile Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.

Yeni Yönetim'den Arslan ve Akın'a ziyaret

Bartın Gazeteciler Derneği’nin 31 Ocak’ta gerçekleştirilen Olağan Kongresi’nde bayrağı Hacı Bulut’tan devralan Nihal Karaman, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaretlerde Vali Arslan ve Başkan Akın, yeni yönetime başarı temennisinde bulunurken Bartın gündemine dair konular konuşuldu.

Vali Arslan, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken şehrin gelişimi noktasında basın camiasının son derece önemli bir rol üstlendiğini vurgulayarak “Bartın’da basının güçlü olduğunu gördüm ve bu bizi mutlu etti. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Dernek Başkanı Karaman’dan Bartın Gazeteciler Derneği’nin gerçekleştirdiği faaliyetlere dair bilgiler alan Belediye Başkanı Cemal Akın da, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade etti.

Karaman ve beraberindeki heyete çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Akın, basının halkın tarafsız ve doğru haber almasını sağlamak gibi çok önemli bir görevi ifa ettiğini belirtirken, “Mesleğin tüm meşakkatlerini göğüsleyerek, zor bir görevi yerine getiriyorsunuz. Demokrasimizin ve toplumumuzun güçlenmesi için sorumlu gazetecilik anlayışıyla, gecesini gündüzüne katan, değerli gazetecilerimize ve emeğiniz için hepinize çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman da misafirperverliği için Vali Arslan ve Başkan Akın’a teşekkür etti.

Yeni Yönetim'den Arslan ve Akın'a ziyaret
Yeni Yönetim'den Arslan ve Akın'a ziyaret
Yeni Yönetim'den Arslan ve Akın'a ziyaret