Bilgehan BULUT

ARA

Bilgehan BULUT

Sayın okurlar kasvetli bir dönemi geride bıraktık. Havalar ısındı, yasaklar kalktı. Çiçekler açtı, böcekler ötüyor, kırlarda sevgililer el ele yürüyor. Bu güzelim günlerde ne benim yazasım olur, ne sizin okuyasınız olur değil mi?

Önümüzde değerlendirilmesi gereken taptaze, bıcır bıcır bir yaz var. Bol bol gezin, tozun. Yeni şeyler, yeni heyecanlar deneyin.  Daha önce yapmadığınız şeyleri yapın, tatmadığınız lezzetleri tadın. Yalnız kalmayın. Diğer üç mevsime biraz yalnızlık yakışabilir ama yaz’a kesinlikle yakışmaz. Önünüze gelene yürüyün. Yeni dostlar edinin. Dışarı çıkın. Bodoslama karışın kalabalıklara. Bu uzun yaz günleri ve gecelerinde eve kapanmak güzel bir şey değil, sahillerde yaşanan hayatlar güzel.

Takdir edersiniz ki bizim de yapacak işlerimiz var. Başlıktan da anlayacağınız üzere biraz ara veriyoruz. Kendinize çok cici bakın. Sağlıcakla kalın. Eylül – Ekim gibi görüşmek üzere…

Sevdiğim söz: “Sadece bir kez yaşarsın” – Asena Sude Sukas

Konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki e-mail adresine veya instagram hesabına yazabilirsiniz. Diğer görüş ve önerileriniz için de yazabilirsiniz.

e-mail: [email protected]

İnstagram: b.bulut09

 

Yazarın Diğer Yazıları