Yalçınkaya esnaf-belediye çatışmasına son verecek

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında CHP Merkez İlçe Başkanı Fatma Mazhar ve parti yöneticisi Kasım Kurada'yla birlikte şehir merkezindeki Birlik, Hal, Kemer, Belediye, Hastane, Doğan, Kavaklı, Yalı, Asma taksi duraklarını ziyaret eden CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya 'Taksi esnafımızın da dile getirdiği gibi şehrimizin en önemli sorunlarından biri trafik. Bu sorunun çözüme kavuşması için 31 Marttan sonra ivedilikle gerekli çalışmaları başlatacağız. Sorunun çözümü için projelerimiz hazır. Taksi esnafımızın işini kolaylaştırmak için belediye olarak üzerimize ne düşüyorsa anında yerine getireceğiz. Bartın'da hiç bir esnafımız belediyeden kaynaklı herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmayacaktır' dedi.

Yalçınkaya esnaf-belediye çatışmasına son verecek

CHP Bartın Belediye Başkan Adayı  Rıza Yalçınkaya seçim çalışmaları kapsamında; Birlik, Hal, Kemer, Belediye, Hastane, Doğan, Kavaklı, Yalı, Asma taksi duraklarını ziyaret etti. Ziyaretlere CHP Merkez İlçe Başkanı Fatma Mazhar ve parti yöneticisi Kasım Kurada eşlik etti. Her bir durak ziyaretinde taksi esnafıyla fikir alışverişinde bulunan Yalçınkaya, taksi esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Trafik sorunun çözümünde projeler hazır

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Yalçınkaya, "Ulaşım sektörünün önemli paydaşlarından biri olan taksi esnafımızın  yaşamış olduğu sorunları dinlemek ve onlarla fikir alışverişinde bulunmak istedim. Gittiğimiz her durakta bizleri samimi ve içtenlikle karşılayan her bir esnafımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Taksi esnafımızın da dile getirdiği gibi şehrimizin en önemli sorunlarından biri trafik. Bu sorunun çözüme kavuşması için 31 Marttan sonra ivedilikle gerekli çalışmaları başlatacağız” dedi.

Esnaf-belediye çatışmasına son

Trafik sorunun çözümünde projelerinin de hazır olduğunu kaydeden Yalçınkaya “Sorunun çözümü için projelerimiz hazır. Yakın bir tarihte projelerimizin detaylarını halkımızla paylaşacağız. Kısacası taksi esnafımızın işini kolaylaştırmak için belediye olarak üzerimize ne düşüyorsa anında yerine getireceğiz. Bartın'da hiç bir esnafımız belediyeden kaynaklı herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmayacaktır” şeklinde konuştu.