Yalçınkaya'dan 7'den 70'e tam 54 proje!

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın'da en güçlü adaylar arasında olan CHP Bartın Belediye Başkan Adayı ve Bartın Eski Milletvekili Rıza Yalçınkaya kamuoyunun merakla beklediği projeleri açıkladı. Kitap haline getirilen projeler arasında Bartın Limanından, turizme, ulaşım ve alt yapıdan küçük sanayi sitesine Bartın Irmağı çevre düzenlemesinden iklim değişikliğiyle mücadeleye su yönetiminden kültür ve sanat ile sosyal belediyeciliğe kadar tam 54 proje yer alıyor. Projeler çocuklardan yaşlılara, gençlerden öğrencilere, kadınlardan ihtiyaç sahibi vatandaşlara kadar toplumun her kesimini kapsarken Yalçınkaya, Bartınlılara 'Bilgi, tecrübe ve Bartın sevdamızla halkımıza hizmet etmek için geliyoruz' sözleriyle seslendi.

Yalçınkaya'dan 7'den 70'e tam 54 proje!

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın’da en güçlü adaylar arasında olan CHP Bartın Belediye Başkan Adayı ve Bartın Eski Milletvekili Rıza Yalçınkaya kamuoyunun merakla beklediği projeleri açıkladı. Kitap haline getirilen projeler arasında Bartın Limanından, turizme, ulaşım ve alt yapıdan küçük sanayi sitesine Bartın Irmağı çevre düzenlemesinden iklim değişikliğiyle mücadeleye su yönetiminden kültür ve sanat ile sosyal belediyeciliğe kadar tam 54 proje yer alıyor. Bartınlılara “Bilgi, tecrübe ve Bartın sevdamızla halkımıza hizmet etmek için geliyoruz” diyen  Yalçınkaya, “Kadirşinas Bartın halkı” sözleriyle şöyle sesleniyor:

“Toplumun refahı ve birliği için çaba harcayan, halk yararını ön planda tutan bir belediyecilik anlayışıyla Bartın’da toplumun bütün kesimlerinin ihtiyaçlarını ve mutluluğunu temel alan, kaynaklarını halk için hakça kullanan, istihdam yaratan, toplumun refahını ve kamu menfaatini önceleyen, doğaya ve çevreye duyarlı bir yerel yönetim modelini hayata geçirmek için yola çıkıyoruz.

“Şehrimiz hak ettiği hizmeti alacak”

Kıymetli hemşehrilerim, bizim önceliğimiz sizsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza duyarlı, çözüm odaklı, adil ve eşit bir hizmet anlayışıyla şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız. Bartın zengin tarihi birikimi ile yer altı kaynakları, doğası, sahilleri ve en önemlisi merkezinde sizin olduğunuz çok kıymetli kültürel zenginlikleriyle büyük bir potansiyele sahiptir. Şehrimizin sahip olduğu bu potansiyeli en üst seviyede kullanarak herkesin hak ettiği hizmeti almasını sağlayacağımıza söz veriyorum.

İlk olarak Allah’a, ardından sizlere güveniyorum”

Bartın sevdasıyla bir araya gelerek, tecrübemizi, bilgimizi ve gücümüzü kullanarak, siz halkımızın da desteğiyle bu şehri daha yaşanabilir hale getireceğiz. Amacımız, her bireyin mutluluğunu ve hizmete erişimini gözeten bir Bartın oluşturmaktır. Bu yolda ilk olarak Allah’a, ardından sizlere güveniyorum.

“Projelerle Bartın’ı güçlendirmeyi hedefliyoruz”

Katılımcı bir yönetim anlayışıyla sizlerin görüşlerine önem vererek, eğitimden sağlığa, altyapıdan ulaşıma ve çevre düzenlemesine kadar her alanda etkili projelerle Bartın’ı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışıyla, doğrudan katılımınızla Bartın’ı birlikte yönetmek için yola çıkıyoruz. Sizlerin destekleriyle aydınlık bir Bartın için el birliğiyle çalışmayı büyük bir heyecanla bekliyoruz.

“Bartın için büyük bir değişim başlatacağız”

Bartın’ın geleceği için kararlılıkla ve sevgiyle çalışmak için buradayız. Hep birlikte, Bartın için yeni bir başlangıç yapmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yolda ilk adımı atmaya hazırız ve sizlerin de desteğiyle, Bartın için büyük bir değişim başlatacağımıza yürekten inanıyorum. Hep birlikte, Bartın’ı hak ettiği yere taşıyalım, geleceği birlikte inşa edelim”

İşte çocuklardan yaşlılara, gençlerden öğrencilere, kadınlardan ihtiyaç sahibi vatandaşlara kadar toplumun her kesimini kapsan o projeler!

BARTIN LİMANI YÜKSELEN EKONOMİK GÜÇ OLACAK

BARTIN TURİZM’DE MARKA KENT OLACAK

CUMHURİYET MEYDANI YENİLEMESİ VE YER ALTI OTOPARK PROJESİ

KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ

ÇATMACA KATLI KAVŞAK PROJESİ

HAFİF RAYLI SİSTEM PROJESİ

KATLI OTOPARK PROJESİ

YAYA KÖPRÜSÜ PROJESİ

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM TERMİNALİ

TOPLU TAŞIMA AĞI İYİLEŞTİRİLMESİ

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ PARKLARI

BİSİKLET YOLLARI VE BİSİKLET / E-SCOOTER İSTASYONLARI

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ PROJESİ

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM ANA PLANI

IRMAK KIYI ÇEVRE DÜZENLEMESİ

ALADAĞ SEYİR TERASI PROJESİ

NİKAH, DÜĞÜN VE KONGRE MERKEZİ

İNKUMU PARK REKREASYON PROJESİ

TARİHİ KENT MERKEZİ SOKAK İYİLEŞTİRMELERİ

YAYALAŞTIRMA PROJESİ

EKOLOJİK PARK PROJESİ

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İLE MÜCADELE

SU YÖNETİMİ

SU TAŞKINLARI SON BULACAK

FESTİVAL VE FUAR ŞEHRİ BARTIN

MODERN HAYVAN BARINAĞI

HOŞGELDİN BEBEK

EVLİLİK DESTEĞİ

EMEKLİLER GEZİYOR

BELEDİYE MUTFAK PROJESİ

HALK EKMEK FABRİKASI

BARTIN KART SOSYAL YARDIMDA YENİ DÖNEM

ŞEHİR KADINLARI MERKEZİ

KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

BARTINLI GENÇLERE EĞİTİM BURSU

ÇOCUKLAR ÜLKESİ PROJESİ

ÇOCUK ORKESTRASI

PARK VE SPOR ALANLARININ YENİLENMESİ

ÇOCUKLAR AKADEMİSİ

LİSE VE ÜNİVERSİTE GENÇLERİNE DESTEK

ÖĞRENCİLERE CAN SUYU

GENÇLİK MERKEZİ

KILAVUZ GENÇLER PROJESİ

CAMİ ÇEVRE DÜZENLEMELERİ

ÖZEL İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

BİZİ BÜYÜTENLERE SÖZDE DEĞİL ÖZDE DESTEK

ALTIN YILLAR MERKEZİ

DİJİTAL BELEDİYECİLİK MOBİL UYGULAMA

ÜCRETSİZ İNTERNET KAMUSAL ALANLARDA

DEPREM BİNA DAYANIKLILIK TESTİ

OKULLARIMIZA TAM DESTEK

KARİYER MERKEZİ

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ

BARTINSPOR ALTYAPI, EĞİTİM VE YAŞAM MERKEZİ