Yalçınkaya, CHP'li kadınlarla el ele verdi

31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya CHP Bartın Kadın Kolları yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmada 'Birlikte çok çalışacağız' mesajı veren Yalçınkaya 'Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Sizlere çok güveniyorum. Destek ve katkılarınızla biz bu seçimi kazanırız. Biliyorum ki kadının isteyip de başaramayacağı hiç bir şey yoktur. Hep birlikte çok çalışacağız. Bartın için kazanacağız' ifadelerinde bulundu.

Yalçınkaya, CHP'li kadınlarla el ele verdi

31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden CHP Bartın Belediye Başkan Adayı  Rıza Yalçınkaya CHP Bartın Kadın Kolları yönetim kurulu ve üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmada “Birlikte çok çalışacağız” mesajı veren Yalçınkaya, “İl Başkanımız İsmail Cem Akyol'a, Merkez İlçe Başkanımız Fatma Mazhar'a, Kadın Kolları Başkanımız Berrin Küçüktabak'a yönetim kuruluna ve üyelerine destekleri ve samimi karşılamaları için yürekten teşekkür ediyorum. Sahada her zaman büyük özveriyle çalışmış, önemli işler başarmış kadın kollarımızı aynı heyecan ve kararlılıkta görmek beni mutlu etti.  Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Sizlere çok güveniyorum. Destek ve katkılarınızla biz bu seçimi kazanırız. Biliyorum ki kadının isteyip de başaramayacağı hiç bir şey yoktur. Hep birlikte çok çalışacağız. Bartın için kazanacağız” dedi.

“Vizyon projeleri şehrimize kazandıracağız”

Bartın’a vizyon projeler kazandıracaklarını kaydeden Rıza Yalçınkaya “ Halkın çıkarlarını ön planda tutan, toplumun tüm kesimlerinin belediye hizmetlerinden eşit ve adil yararlanacağı bir anlayışıyla, ortak akılla şehrimizi yöneteceğiz. Mutlu, huzurlu,  modern ve aydınlık bir Bartın'ı birlikte inşa edeceğiz. Sadece klasik yapılması gereken belediye hizmetleri ile sınırlı kalmayacağız. Vizyon projeleri şehrimize kazandıracağız. Kentimizin planlı bir şekilde gelişmesi ve şehirleşmesi için çalışacağız. Kadınlarımızın destek ve katkılarıyla biz bu başarıyı yakalarız. Bugün burada olduğum için çok mutluyum. Yolumuz açık ve aydınlık olsun. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.