Vali'den Dursun'a yeni yılın ilk ziyareti

İl Özel İdare'de 2024'ün ilk İl Encümeni toplantısına başkanlık eden Bartın Valisi Nurtaç Arslan, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun'u da makamında ziyaret ederek Başkan Dursun'un hem yeni yılını kutladı hem de Dursun'la 2024 yatırımlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Vali'den Dursun'a yeni yılın ilk ziyareti

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, İl Özel İdare’de 2024’ün ilk İl Encümeni toplantısına başkanlık etti. Toplantıya, İl Özel İdare Genel Sekreter V. Ayhan Kuş, seçilmiş üyeler Atnen Aydoğan, Bekir Karabacak ve Ayhan Özçelik, atanmış üyeler Yazı İşleri Müdürü Şerife Çağlar, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Nurettin Bozkurt ile gündemle ilgili birim müdürleri katıldı. Gündem maddelerinin İl Encümeni tarafından görüşülerek karara bağlandığı toplantı, görüş ve temennilerle sona erdi.

Arslan ayrıca İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’u da makamında ziyaret etti. Başkan Dursun’un ve İl Genel Meclisi Üyelerinin yeni yılını kutlayan Arslan, Dursun’la 2024’te Bartın’da gerçekleştirilecek yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Hala devam eden yatırımların da görüşüldüğü ziyarette fikir alışverişi yapıldı.