Ünsal Hayal göreve başladı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Bartın İl Emniyet Müdürü olarak atanan Ünsal Hayal göreve başladı. İl Müdürü Hayal ve eşini Emniyet Müdürlüğü binası önünde İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve emniyet personeli karşıladı.

Ünsal Hayal göreve başladı

Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü görevinde iken İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Bartın İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ünsal Hayal ve eşini, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve emniyet personeli karşıladı.  Karşılama sonrasında Müdür Hayal personelle tanışma toplantısı düzenledi.

Bartın Hergün Gazetesi olarak Bartın İl Emniyet Müdürlüğü görevine resmen başlayan Müdür Hayal’e Bartın'a hoş geldiniz dileklerimizi iletiyor ve başarılar diliyoruz.

Ünsal Hayal kimdir?

1971 yılında İzmir’in Menemen ilçesinde doğan Ünsal Hayal İlk ve ortaokul tahsilini Menemen’de tamamladıktan sonra 1985 yılında İzmir Polis Kolejinde eğitim görmeye başlamış ve 1993 yılında Komiser Yardımcısı olarak Polis Akademisinden mezun olmuştur. İlk atama yeri olan Amasya’dan Özel Harekat kursuna katılmış daha sonra sırasıyla Şırnak, İzmir, Muş ve tekrar İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde  çalışmıştır. 03 Temmuz 2018 tarihinde  1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi ederek Polis Başmüfettişi olarak atanmıştır. Balıkesir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü olarak görev yapmıştır. 20 Eylül 2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2019/320 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile  Ardahan İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.  Evli ve 2 çocuk babasıdır.