Tunç'tan Genel Sekreter Altunsu'ya ziyaret

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Lütfi Altunsu'yu ziyaret ederek, Bartın'daki BAKKA projeleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

Tunç'tan Genel Sekreter Altunsu'ya ziyaret

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA)’nın destekleri ile Bartın il genelinde önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirten Milletvekili Tunç, Güzelcehisar Lav Sütunlarının Turizme kazandırılması, Ulus Doğa Park Otel, Tekkeönü Ahşap Yat Sanayi Sitesi alt yapı başta olmak üzere önemli turizm yatırımlarının yanısıra özel sektöre sağlanan desteklerle üretim ve istihdama yönelik çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini, önümüzdeki dönemde de BAKKA’nın destekleri ile yeni projeleri Bartın’a kazandıracaklarını söyledi. Tunç, Genel Sekreter Altunsu’ya çalışmalarında başarılar dileyerek, projelere verdiği destek için teşekkür etti.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Lütfi Altunsu da AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’a ziyaretleri için teşekkür ederek, Bartın’daki projelere destek vermeye devam edeceklerini belirtti.