Tunç'tan Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bartın Sosyal Hizmetler Merkezini ziyaret etti.

Tunç'tan Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ziyaret

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Deniz Yılmaz ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Zeliha Kaybet ile yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Milletvekili Tunç, her iki kurumda çalışan personele de kolaylıklar diledi.

Barınmadan aileye, doğumdan eğitime, sağlıktan engellilere ve muhtaç asker ailelerinden kadınlara kadar birçok alanda sosyal desteklerin devam ettiğini belirten Milletvekili Tunç, sadece 2021 yılında Engelli evde bakım ödemesi olarak Bartın’da  45,8 milyon, özel bakım merkezlerine 8.6 milyon, sosyal ve ekonomik destek olarak ailelerimize 4.3 milyon destek sağlandığını söyledi. Milletvekili Tunç AK Parti hükümetleri olarak sosyal devletin gereğini yaptıklarını ifade ederek, Türkiye’nin 2023’e doğru tarihsel yürüyüşünde, güçlü bir toplum; güçlü aileler ve mutlu bireyler için çalıştıklarını söyledi.