TUNÇ, ABDİPAŞA BELDESİNDE

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ, Ulus İlçesine bağlı Abdipaşa Beldesinde ziyaretlerde bulundu.

TUNÇ, ABDİPAŞA BELDESİNDE

TUNÇ, ABDİPAŞA BELDESİNDE

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ, Ulus İlçesine bağlı Abdipaşa Beldesinde ziyaretlerde bulundu.

ABDİPAŞA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Milletvekili Tunç Abdipaşa Belediyesini Kozcağız Belediyesi Başkanı Mustafa Karaman ile birlikte ziyaret ederek, belediye başkanı Yaşar Dönmez ile belediye çalışmaları ve yeni projeler başta olmak üzere Abdipaşa Beldesinin de etkilendiği 11 Ağustostaki sel afetinden sonra hasarların giderilmesi için yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular. Belediye Başkanı Yaşar Dönmez “Sel afeti sonrası Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç hep yanımızda oldu. Hasar giderme çalışmalarını bizzat takip etti. Her talebimiz anında karşılandı. Abdipaşa halkımız adına kendilerine verdikleri büyük desteklerinden dolayı teşekkürler ediyorum” Dedi.

PAZARYERİ ESNAFINA ZİYARET

Milletvekili Tunç beraberindeki Belediye başkanı Yaşar Dönmez ile birlikte Abdipaşa Beldesi pazaryeri esnafını ziyaret ederek, hayırlı bereketli kazançlar diledi. Pazaryeri esnafı ile bir süre sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Milletvekili Tunç, dünyanın tamamıyla birlikte ülkemizi esir alan salgın musibetinden esnafımızın etkilendiğini verilen desteklerle esnafımızın yanında olduklarını belirtti.

ABDİPAŞA İLKOKULUNA ZİYARET

Milletvekili Tunç, Abdipaşa ilkokulunu da ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti, eğitim öğretim hayatlarında başarı dileklerinde bulundu. Okul müdürü Mehmet Buyurman'ı da ziyaret ederek, okul hakkında bilgi alan Milletvekili Tunç, “salgın nedeniyle uzaktan eğitime geçilen okullarımızda alınan tedbirler ve aşılamalar ile birlikte ülkemizde yeniden yüz yüze eğitime geçilerek öğrencilerimiz okullarına kavuştu, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı öğrencilerimize, velilerimize, eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi