TSO, TOBB bilgilendirme seminerinde

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ankara İkiz Kulelerde düzenlenen Bilgilendirme Seminerine Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S. Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Sandıkçı, Meclis Üyeleri, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğlu ve Genel Sekreter Ahmet İncekara da katıldı.

TSO, TOBB bilgilendirme seminerinde

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ankara İkiz Kulelerde düzenlenen Bilgilendirme Seminerine Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S. Cem Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Yönetim Kurulu Üyesi Necati Sandıkçı, Meclis Üyeleri, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mine Fırıncıoğlu ve Genel Sekreter Ahmet İncekara da katıldı. TOBB’un kurumsal yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgilerin verilmesiyle başlayan Seminerde TOBB İkiz Kuleler yerleşkesinin tanıtımı yapıldı. Türkiye ve Dünya Ekonomisindeki değişimlerin ve gelişmelerin anlatıldığı seminer kapsamında protokol kuralları, iş hayatında iletişim, yeşil dönüşüm başlıkları altında önemli bilgilere yer verildi. TOBB ETÜ,  TEPAV, TTM, TMO – TOBBLİDAŞ, TÜRİB, KGF, TOBB UYUM,  TOBB MEYBEM gibi iştirak ve kurumlar hakkında bilgilendirmeler ile devam eden seminer, hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.

Balık: “Planlarımızda güçlendirmeler yapacağız”

Seminer sonrasında açıklamalarda bulunan Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık “Meclis üyelerimiz ile katılmış olduğumuz seminer kapsamında bilgilerimizi tazeleme fırsatı bulduk. Buradan almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda mevcut planlarımızda güçlendirmeler yaparak daha emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bilhassa Meclis Üyelerimizin diğer Oda ve Borsalar ile yapmış olduğu istişareler neticesinde bilgi havuzumuzu genişletmiş bulunmaktayız. Bu sebeple Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, TOBB yönetimine ve çalışanlarına sağladıkları bu imkandan dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.