TSO'dan Yaşar Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı S.Cem Yıldız ve Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk ve Genel Sekreter Ahmet İncekara ile Abdipaşa Belediye Başkanı seçilen Yaşar Dönmez'i makamında ziyaret etti. Ziyareti gerçekleştiren heyet, Abdipaşa Belediye Başkanı seçilen Yaşara Dönmez'e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.

TSO'dan Yaşar Dönmez'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ziyaret kapsamında açıklamalarda bulunan Başkan Halil Balık “Bartın TSO olarak, Bartın'ın kalkınması ve daha yaşanabilir bir kent olması için, ekonomik, sosyal ve kültürel hayatımıza katkı sağlayacak projeler üzerinde gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Yerel iş birlikleri ve ortak projeler, şehrimizin gelişimine önemli ölçüde destek olacaktır. Birlik ve beraberlik içinde yapacağımız tüm çalışmalar, şehrimizin refahı ve kalkınması açısından büyük önem taşımaktadır." Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez; Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık’a, Meclis Başkanı Hüseyin Çalıkoğlu’na ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, iş birliği içinde gerçekleştirilecek projelerin bölgenin kalkınmasına ve yerel istihdamın artmasına önemli katkılar sağlayacağını belirtti.

Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.