TSO'dan Kurucaşile'deki üyelerine iftar

Geleneksel olarak düzenlenen ve Kurucaşile'de Cafem işletmesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları S.Cem Yıldız ve Keramettin Şenkal, Sayman Üye Hasan Ufuk, Bartın TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Sandıkçı, Sertaç Şimşek ve Yücel Oğullar, Bartın TSO Meclis Üyeleri ile Oda Üyeleri katılım sağladı.

TSO'dan Kurucaşile'deki üyelerine iftar

İftar programına gelen konukları TSO Başkanı Halil Balık, Bartın TSO Yönetimi ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara karşıladı.

İftar yemeği öncesinde açılış konuşmalarını gerçekleştiren Başkan Halil Balık, katılımlarından dolayı konuklara teşekkür ederek şu ifadelerde bulundu, "Odamız tarafından düzenlenen iftar yemeği programımıza hoş geldiniz diyor, sizleri meclis ve yönetim kurulum adına saygıyla selamlıyorum. Öncelikle, içinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan Ayı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam Alemine hayırlar, bolluk ve bereket getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bartın Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğe yönelik hedeflerimizi sürekli güncelliyor ve ilimiz ekonomisini geliştirecek çalışmaları özenle planlıyoruz. Her bölgenin kendi dinamiklerine uygun gelişme potansiyeli vardır, Kurucaşile ekonomisine katma değer kazandıran üyelerimizin bu potansiyelden faydalanabilmesi ve yerel ekonomiye maksimum katkı sağlaması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ek hizmet binamızda hizmete başlayan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Hayvancılıktan kırsal turizme, yenilenebilir enerjiden arıcılığa kadar çok farklı sektörler de projelere hibeler verecektir. Bu sebeple kırsal alanlarda büyük potansiyellerin var olduğu ilimizde, üretim canlanacak ve istihdam artacaktır. Sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için birlik olup gayretle çalışmalıyız. Üyelerimiz ve ilimiz için hizmet vermeye, sizlerin sorun ve sıkıntılarına çözüm bulmaya, İlimizi ilgilendiren yatırımlarda ortak aklı ve ortak sesi duyurmaya çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Rabbimden kazançlarımızın bereketli, ibadetlerimizin ve dualarımızın kabul olmasını diliyor, şahsım ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. İftar soframıza hoş geldiniz." Dedi.

 

TSO'dan Kurucaşile'deki üyelerine iftar
TSO'dan Kurucaşile'deki üyelerine iftar
TSO'dan Kurucaşile'deki üyelerine iftar
TSO'dan Kurucaşile'deki üyelerine iftar