SGK'da görev değişimi

Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ekrem Öztekneci'nin müdürlük görevinden ayrılarak aynı kuruma Araştırma Görevlisi olarak atandı.

SGK'da görev değişimi

Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ekrem Öztekneci görev değişikliğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, “Bartın kamuoyuna saygıyla duyurulur. En son 5 yılı aşkın İl Müdürü olarak daha öncesinde 1997 yılından itibaren İl Müdürü, Müdür Yardımcısı ve Şef olarak görev yaptığım Bartın SGK il Müdürlüğünde araştırmacı olarak görev yapacağım.” Diye duyurdu.

Öztekneci paylaşımında, “Bütün Bartın nüfusuna doğumdan ölümüne kadar hitap eden ve olmazsa olmazımız olan sosyal güvenlikte hizmet yarışını bir bayrak yarışı olarak kabul ederek vatandaşımıza hizmeti daha ilerilere getirmek için bütün mesai arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Vatandaş odaklı hizmet anlayışını kurumumuza yerleştirdik. Aksi davrananlara izin vermedik. Bartın'a yakışır bir hizmet binası kazandırmanın ve çalışmanın hazzını birlikte yaşadık. Performans kriterlerinde ilimizi ilk sıralara çıkardık. Dilekçelere cevap verme, aylık bağlama, istirahat ödeme süreleri gibi birçok hizmet kalemini başarılı bir şekilde uygulayarak en seri ve doğru bir hizmeti siz değerli hemşehrilerimize sunduk. Bartın’ımızın güzide basını ve STK ile birlikte iyi çalışmalar sergiledik. Sigortalı ve işverenlerimize kaliteli ve rehberliği öne alan bir hizmet sunduk. Bu hizmet yarışı, bundan sonra daha ilerilere getirecek başka bir arkadaşımızla devam edecektir. Bartın kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.

Ekrem Öztekneci’den boşalan müdürlük görevine ise Mustafa Şaban Çengel’in görevlendirildiği öğrenildi.