Muhammet Arslan son yolculuğuna uğurlandı

Motosikletle Ankara'dan Bartın'a gelirken Zonguldak'ın Çağdeğirmeni mevkiinde kaza geçiren ve ağır yaralı olarak kaldırıldığı Zonguldak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybeden AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan'ın oğlu 35 yaşındaki Muhammet Arslan, ailesinin ve sevenlerinin göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Muhammet Arslan son yolculuğuna uğurlandı

AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan’ın oğlu 35 yaşındaki Muhammet Arslan, Motosikletle Ankara’dan Bartın’a gelirken Zonguldak’ın Çağdeğirmeni mevkiinde kaza geçirmişti. Edinilen bilgilere göre; Arslan ve bir arkadaşı bir otomobille çarpışmış, kazada ikisi de ağır yaralanmıştı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Muhammet Arslan,  Devrek İlçe Hastanesine kaldırılmış, daha sonrada Zonguldak Eğitim ve Araştırma Hastanesine sev edilmişti. Arslan, hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. Muhammet Arslan’ın vefatı babası Yaşar Arslan ve ailesi başta olmak üzere Bartın’da her kesi üzüntüye boğdu.

Arslan ailesinin acı günü

35 yaşındaki Muhammet Arslan, ailesinin ve sevenlerinin göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Çaydüzü Mahallesindeki evinin önünde yapılan Arslan’ın cenaze törenine Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz başta olmak üzere tüm AK Parti teşkilatı, Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu dahil il protokolü ve ildeki siyasetçiler, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. İl Müftüsü Ömer Keskin’in okuduğu Kuran’ı Kerim ve edilen duaların ardından Arslan’ın naaşı Esentepe Bilal-i Habeşi Habei Camine getirildi. Burada öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Muhammet Arslan ailesinin ve sevenlerinin göz yaşlarıyla Halatçı Yamasındaki aile kabristanına defnedildi.

Tunç’tan baş sağlığı mesajı

 Cenaze törenine katılan Bakan Tunç, baş salığı mesajı yayımladı. Tunç mesajında “AK Parti Bartın İl Başkanımız Sayın Yaşar Arslan'ın oğlu Muhammet Arslan'ı elim bir trafik kazası sonucu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Muhammet kardeşimize Allah'tan rahmet,  Sayın Başkanımıza, Arslan ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum” dedi.

Bartın Hergün Gazetesi olarak genç yaşta hayatını yitiren Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi başta olmak üzere tüm yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.