Milletvekili Aldatmaz'dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz yayımladığı mesajla Bartın halkının bayramını kutlarken 'Bayramların bizim kültürümüzde ve dinimizde çok özel bir yeri vardır. Bayramlar sevgiye, barışa, dostluğa ve kardeşliğe, açılan kapılardır. Bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte ve güçlenmektedir.' dedi.

Milletvekili Aldatmaz'dan Kurban Bayramı mesajı

 

“Barışa, dostluğa ve kardeşliğe, açılan kapılar”     

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Kurban Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajında, bayramların toplumun birlik ve beraberliğini pekiştiren, kardeşliği canlandıran ve sevinç ve kederlerin paylaşıldığı özel günler olduğuna vurgu yaptı.

 

Sevinç ve güzelliklerin manevi duygular ile yoğun bir şekilde yaşandığı bir kurban bayramına daha sağlık ve huzur içerisinde girmenin mutluluğunu paylaştıklarını belirten Aldatmaz, “Bayramların bizim kültürümüzde ve dinimizde çok özel bir yeri vardır. Bayramlar sevgiye, barışa, dostluğa ve kardeşliğe, açılan kapılardır. Bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte ve güçlenmektedir. Bu kurban bayramı da birbirimizi hatırlamaya, kardeşlik ahdimizi yenilemeye, dostlukları pekiştirmeye, küskünlük ve düşmanlıkları terk etmeye fırsat olsun. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa, huzur, mutluluk ve selamet getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.