Madeni eşya sanatkarları taleplerini Tunç'a iletti

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve Oda Üyeleri, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Automechanika İstanbul 2024 Uluslararası Otomotiv Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı için gittikleri İstanbul'da konakladıkları konuk evinde Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile bir araya geldi.

Madeni eşya sanatkarları taleplerini Tunç'a iletti

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ve esnaf odası üyeleriyle yakından ilgilenerek sohbet ederken ayrıca madeni eşya sanatkarlarının sorun, talep ve önerilerini de dinleyerek esnaf odasının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Tunç: “Bartın’ımıza katkı sunacak fikirler ve projeler üzerine değerlendirmelerde bulunduk”

Sosyal medya hesaplarından düzenlenen toplantıyı paylaşan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Bartın’a katkı sunacak fikir ve projeleri üzerinde değerlendirmelerde bulunduklarını ifade ederek, “Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile İstanbul'da bir araya geldik. Güzel Bartın’ımıza katkı sunacak fikirler ve projeler üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Katılan herkese teşekkür ediyor, ekonomimizin bel kemiği esnaflarımıza ve sanatkarlarımıza bol kazançlar diliyorum”dedi.

Akdeniz: “Esnafımızı dinleyerek yanında olmasıyla gönülleri bir kere daha fethetti”

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ise ziyaretle ilgili değerlendirmesinde Bakan Tunç’a teşekkür ederken, “Madeni Eşya Sanatkarları Odası Üyelerimizle Automechanika İstanbul 2024 Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı öncesi konakladığımız konuk evine gelerek bizleri onurlandıran Bartın’ımızın gururu Adalet Bakanımız Av. Sayın Yılmaz Tunç’a çok teşekkür ederiz. Ziyaret surecinde hoş sohbeti, ilgi, alaka ve esnafımızı dinleyerek yanında olmasıyla biz hemşehrilerinin gönlünü bir kere daha fetheden Sayın Bakanımıza şükranlarımızı sunarız” ifadelerini kullandı.