Bartın'dan Karabük istikametine gitmekte olan 34 KP 9738 plakalı saman yüklü tır, Kirazlık Köprü barajı mevkiinde yokuş aşağı indiği sırada virajı alamayarak devrildi. Tır sürücüsü kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. Devrilen tırda bulunan saman balyaları yolun kenarına savruldu.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Bartın Hergün Gazetesi arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.
Çerez Bildirimi
Sitemizde, daha yüksek bir kullanıcı deneyimi sunmak ve deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla, Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve KVKK Aydınlatma Metni sayfalarında belirtilen maddelerle sınırlı olmak üzere ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde çerezler kullanıyoruz.