Kazaları önleyecek ve azaltacak tedbirler masaya yatırıldı

Bartın'da son dönemde artan motosiklet kazaları yetkilileri harekete geçirirken Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda sürücü kursu sahipleri ve eğitmenleriyle ilimiz genelinde motosiklet kazalarının önlenmesine ve azaltılmasına yönelik alınan tedbirler, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri, denetimler ile yapılması gerekenlere yönelik öneri ve düşünceler değerlendirildi.

Kazaları önleyecek ve azaltacak tedbirler masaya yatırıldı

Artan motor kazaları Valiliği harekete geçirdi

 

 

Bartın’da Vali Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında ilimizde meydana gelen motosiklet kazalarına ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı tarafından konuya ilişkin bilgilendirme sunumlarının yapıldığı toplantıda; sürücü kurslarında motosiklet ehliyeti için başvuran vatandaşlara bu süreçte verilecek eğitimler ve sonrasında sürücülerin trafikte dikkat etmesi gereken hususlar, ilimiz genelinde motosiklet kazalarının önlenmesine ve azaltılmasına yönelik alınan tedbirler, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri, denetimler ile yapılması gerekenlere yönelik öneri ve düşünceler değerlendirildi.

Valilik 15 Temmuz Şehitleri Salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı, konuyla ilgili birim amirleri ve yetkilileri ile ilimizde faaliyet gösteren sürücü kursu sahipleri ve eğitimcileri katıldı. (Haber Merkezi)