Kaya'dan Akın ve Çengel'e ziyaret

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri Ertan Kaya ile GMİS Amasra Şube Başkanı Başkanı Birol Yalçın, Şube Sekreteri Ümit Çınar, Şube Mali Sekreteri Hüseyin Özerdoğan ve Şube Teşkilat Sekreteri Hüseyin Çalışkan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve SGK Bartın İl Müdür Vekili Mustafa Şeben Çengel'i ziyaret etti.

Kaya'dan Akın ve Çengel'e ziyaret

GMİS Genel Sekreteri Ertan Kaya ile GMİS Amasra Şube Yöneticileri, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. MHP Bartın Teşkilatıyla birlikte MHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen bir toplantıya katılmak üzere yola çıkan midibüsün kaza yapması sonucu 2 kişi ölmüş, aralarında Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın da bulunduğu 17 kişi yaralanmıştı. Belediye Başkanı Akın tedavisinin ardından görevine dönmüştü. Kaya ziyarette Başkan Cemal Akın’a geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Kazada hayatlarını kaybeden Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile MHP İl Teşkilatından Murat Sevilmiş’e Allah’tan rahmet diliyoruz. Sizler de kazada yaralandınız. Sizlere de tekrar geçmiş olsun diyoruz” dedi.

Çengel’e nezaket ziyareti

GMİS Genel Sekreteri Ertan Kaya ile GMİS Amasra Şube Yöneticileri, SGK Bartın İl Müdür Vekili  Mustafa Şeben Çengel’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette SGK ve Sendikanın çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.