Karaman, Basın Bayramını kutladı

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman bir mesaj yayınlayarak Bartın'daki meslektaşları başta olmak üzere tüm gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

Karaman, Basın Bayramını kutladı

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman bir mesaj yayınlayarak Bartın’daki meslektaşları başta olmak üzere tüm gazetecilerin  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı. Başkan Karaman mesajında “Demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın kuruluşları önemli bir toplumsal görevi icra etmektedir. Demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında
gelen basın sektörü, milli değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlüklerini temel alan bir anlayışla görevini yerine getirmesi, demokrasimizin de en büyük güvencesidir. Bu duygu ve düşüncelerle gece, gündüz büyük büyük fedakarlık ve özveriyle çalışan başta yerel basınımız olmak üzere tüm basın mensubu arkadaşlarımızın  24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, görevlerini yerine getirirken hayatını kaybeden değerli basın çalışanlarını saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.