Hergün ve Olay'dan Korkmaz'a hayırlı olsun ziyareti

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman, Gazeteci Nurdan Eroğlu ve Bartın Olay Haber Sitesinin Sahibi Süleyman Karaman, Bartın Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Hergün ve Olay'dan Korkmaz'a hayırlı olsun ziyareti

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman, Gazeteci Nurdan Eroğlu ve Bartın Olay Haber Sitesinin Sahibi Süleyman Karaman, Bartın Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette, Müdür Korkmaz’ın Bartın’da göreve başlamasından dolayı memnuniyet duydukları  ifade ederek Korkmaz’a yeni görevinde başarılar diledi. Bartın’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Şakir Engin Korkmaz, görev yaptığı sürece Emniyet teşkilatı başta olmak üzere toplum her kesimiyle uyum içinde ve ileri düzeyde diyalog kurarak çalışmak istediğini ifade etti. Gazetecilerin toplumun bilgilenmesi anlamında önemli bir kamu görevini de yerine getirdiğini belirten Korkmaz, gazetecilere ziyaretleri için teşekkür etti.

Müdür Teber’e ziyaret

Nihal Karaman, Nurdan Eroğlu ve Süleyman Karaman, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Sedat Teber’i da makamında ziyaret ederek kendisine çalışmalarında başarılar diledi. Gazetecilere ziyaretleri için teşekkür eden Müdür Teber ise Bartın basınını yakından takip ettiklerini ifade ederek gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.