GÜLBEZER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA
Ana tabloda yerini aldı
Haber merkezi
Bartınlı sporcu Barış Gülbezer Enka Spor Kulübünde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'nda yüksek puan alarak ana tabloda yerini aldı.
Bartınlı sporcu Enka Spor Kulübünde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası'nda yüksek puan alarak ana tabloda yerini aldı. Gülbezer, dün başlayan şampiyonaya için tatilde yoğun bir şekilde hazırlandı. Gülbezer’in Antrenörü Ali Güler, sporcuya turnuvada başarılar diledi.