Geleceğin teknoloji yıldızları aranıyor!

Deneyap Teknoloji Atölyelerinin öğrenci seçme sürecinin başladığını duyuran Bartın Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü '2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında 4. sınıf, 5. sınıf, 8. sınıf, lise hazırlık sınıfı ve 9. sınıflarda eğitim gören öğrenciler sınava başvuru yapabilirler.' Dedi.

Geleceğin teknoloji yıldızları aranıyor!

Bartın Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Deneyap Teknoloji Atölyelerinin öğrenci seçme sürecinin başladığını duyurdu. Müdürlük duyuruda şunları söyledi:

“2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında 4. sınıf, 5. sınıf, 8. sınıf, lise hazırlık sınıfı ve 9. sınıflarda eğitim gören öğrenciler sınava başvuru yapabilirler.

Deneyap Teknoloji Atölyelerinin öğrenci seçme süreci üç aşamadan oluşmaktadır. Başvuru yapan adaylar, E-Sınav'a tabi tutulacaktır. E-Sınavı başarıyla geçen belli sayıda aday ikinci adım olan Çevrimiçi Eğitim ve Görev Tamamlama aşamasına,  ardından bu aşamada da başarılı olan adaylar Uygulama Sınavına davet edileceklerdir. Tüm aşamaları başarıyla tamamlayan öğrenciler, Deneyap Teknoloji Atölyelerinde eğitim almaya hak kazanırlar.

Adayların başvuru süreçlerini www.t3kys.com web adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

E- Sınav, tüm Türkiye’de belirlenecek merkezlerde seanslar halinde gerçekleşecektir.

Başvurunu yap, “TEKNOLOJİ GELİŞTİREN BİR TÜRKİYE HEDEFİNDE” yeni Geleceğin Teknoloji Yıldızı sen ol!” - Sınav, tüm Türkiye’de belirlenecek merkezlerde seanslar halinde gerçekleşecektir.”