Fırıncoğlu'ndan emekli personele teşekkür

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Belediyesi'nden emekli olan personeller ve aileleri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Programda Başkan Fırıncıoğlu, şehrimize katkı sunan emekli personellere teşekkür ederek şükranlarını sundu.

Fırıncoğlu'ndan emekli personele teşekkür

Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programa Belediye Meclis Üyesi Tuncay Maden, Belediye Başkan Yardımcıları Erol Demirkoparanoğlu, Emre Önder, Bartın Belediyesi emekli personelleri ve aileleri katıldı. Programda masaları tek tek gezerek emekli personeller ve aileleri ile sohbet eden Başkan Fırıncıoğlu, bugüne kadar Bartın’a yapmış oldukları hizmetler için şehirde yaşayan vatandaşlar adına da emekli personellere teşekkür edip, emeklilik hayatlarında eşleriyle, çocuklarıyla ve sevdikleriyle birlikte sağlık dolu bir yaşam temennisinde bulundu.

“Bir Vefa Örneği, Bir Anı Paylaşmak İstedik”

Programın ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, “Belediyemizden emekli olan personellerimizle kahvaltı programında buluştuk. Uzun yıllar Bartın’a hizmet etmiş emekli personelimizle bir arada olmaktan memnuniyet duydum. Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren vefanın yaşatıldığı hissini herkese vermek istedik. Çalışana, hak edene hak ettiğini vermek ve onu anlamak, onere etmek gerekir. O nedenle bizler de bugün bu kuruma uzun yıllar hizmet etmiş arkadaşlarımıza bir vefa örneği, bir anı paylaşmak istedik. Bugüne kadar Bartın’a yapmış oldukları hizmetler için şehrimizde yaşayan vatandaşlarımız adına emekli personellerimize şükranlarımı sunuyorum. Emeklilik hayatlarında eşleriyle, çocuklarıyla ve sevdikleriyle birlikte sağlık dolu bir yaşam temenni ediyorum” dedi.