Fırıncıoğlu'ndan TTK'ya ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Amasra Taşkömürü İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Başkan Fırıncıoğlu ziyarette, Madencilerimiz ülkemizin ve bölgemizin gururudur. Onların, canları pahasına çok zor şartlar altında çalıştıklarını çok iyi biliyoruz. Bartın Belediyesi olarak bizler madenci kardeşlerimizin her zaman yanındayız' dedi.

Fırıncıoğlu'ndan TTK'ya ziyaret

 

Bartın Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, belediye çalışmaları kapsamında yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler vererek, müessese olarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyaret sonrası değerlendirme yapan Başkan Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Amasra Taşkömürü İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan madenci kardeşlerimizi bMHP Bartın İl Başkanımız Sayın Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanımız Murat Demir ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte ziyaret ederek, selamlaştık. Vardiyaya giren ve vardiyadan çıkan işçilerimizle sohbetimizin ardından Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Amasra Şube Başkanı Sayın Ümit Çınar, Amele Birliği Amasra Şube Başkanı Sayın Yasin Sagay, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müessesesi Müdürü Sayın Ümit Yılmaz Değirmenci, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müdürü Sayın Rıdvan Kapuağası ve kurum çalışanları ile bir araya geldik. Müessese olarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Madencilerimiz ülkemizin ve bölgemizin gururudur. Onların, canları pahasına çok zor şartlar altında çalıştıklarını çok iyi biliyoruz. Bartın Belediyesi olarak bizler madenci kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Tüm madenci kardeşlerimize Allah kazasız belasız çalışmayı nasip etsin. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”

“Elimizden Gelenin En İyisini Yapacağız”

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Orduyeri Ekşioğlu Sitesi, Erkam Sitesi ve Çimkent

Sitesi’nde toplantı gerçekleştirdi. Başkan Fırıncıoğlu, “Halkımızın rahatı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Misafirperverlikleriniz için teşekkür ediyorum”dedi. Başkan Fırıncıoğlu toplantıların ardından Karaçay Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Bartın’da yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler veren Başkan Fırıncıoğlu, vatandaşların ihtiyaçlarını, belediyeden hizmet taleplerini dinledi. Başkan Fırıncıoğlu, ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı; “Her mahallemize ziyarette bulunarak belediye hizmetlerini vatandaşımızın ayağına götürüyoruz. Muhtarlarımızla, çocuklarımızla, gençlerimizle ve büyüklerimizi ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, yapılması planlanan projelerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimiz oldukça verimli geçiyor. Bu buluşmalarımız neticesinde de Bartın Belediyesi olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütüyoruz. Kentimiz için güzel hizmetler gerçekleştirildi, bundan sonra da yine halkımızın rahatı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.“