Fatih Saka, Zafer Partisi Bartın İl Başkanı oldu

Zafer Partisi Bartın İl Başkanı belli oldu. Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ tarafından Bartın İl Teşkilatı belirleme yetkisi Ülkü Ocakları eski Başkanı Fatih Saka'ya verildi.

Fatih Saka, Zafer Partisi Bartın İl Başkanı oldu

Zafer Partisi Bartın İl Başkanı belli oldu. Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ tarafından Bartın İl Teşkilatı belirleme yetkisi Ülkü Ocakları eski Başkanı Fatih Saka’ya verildi.  Önceki dönemlerde Bartın Ülkü Ocaklarında Okul Başkanlığı ve Ortaöğretim Birim Başkanvekilliği, Sosyal Medya ve Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen Saka, 14. Dönem Bartın Öğrenci Meclisi Başkanlığı ve Türkiye Öğrenci Meclisi Komisyon Başkanlığı görevlerinde de bulundu.

Saka: “Atatürk’ ün çizgisinde, Türk Milliyetçisiyim”

Saka, Partisinin Bartın İl Başkanlığına atanması ile ilgili yaptığı açıklamada, “Fikir olarak çocukluğumdan beri Atatürk’ ün çizgisinde ve Türk Milliyetçisiyim.  Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını esas alarak yürüdüğümüz bu yolda halkımızın refah içinde yaşamasını bir zorunluluk olarak kabul ediyor ve refah seviyesinin artması için çalışmalarımıza ‘Sosyal Devlet’ ilkesine uygun olarak başlamış bulunuyoruz.” Dedi.

Fatih Saka kimdir?

1999 Bartın/Amasra doğumlu olan Fatih Saka Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olduktan sonra Bartın Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünü tamamladı. Alanında çalışmalara devam eden Saka, 2020 yılında Amastris Dijital şirketini kurmasının ardından, web tasarım, sosyal medya uzmanlığı ve Organizasyon Koordinatörlüğü yapmakta.