Erbakan'dan Bartın'a teşekkür

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 6 Kasım'da Ankara Arena spor salonunda yapılan partisinin 2. Olağan Kongresine büyük katılım sağlayan Bartın Teşkilatına bir belge göndererek teşekkür etti.

Erbakan'dan Bartın'a teşekkür

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 6 Kasım’da Ankara Arena spor salonunda yapılan partisinin 2. Olağan Kongresine büyük katılım sağlayan Bartın Teşkilatına bir belge göndererek teşekkür etti.  Genel Başkan Erbakan, "Kongreye gelen otobüs ve binek araçları hesaplayınca 65 bine yakın bir rakamın olduğunu açık şekilde görüyoruz. Bu, Türk siyasi tarihinde görülmemiş bir olaydır. İlk kongremize 40 binin üzerinde insan katılmıştı. 6 Kasım günü Ankara’da Mili Görüş’ün ikinci 40 yıl şahlanışını nasip eden Rabbimize şükürler ediyoruz. Bu Kongremizin organizasyonunda emeği geçen Büyük Kongre Hazırlık Komisyonumuz başta olmak üzere, tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm isimsiz kahramanlara , gençlere, hanımlara en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Kongremize böyle rekor bir katılımın gerçekleşmesinde en büyük pay sahibi olan İl ve ilçe başkanlarımıza özel olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Gebiç: “Tüm teşkilatlarımıza teşekkürler”

Genel merkezde yapılan toplantıda belgeyi alan Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç “Partimizin kurulduğu ilk günden itibaren milletimizin gösterdiği büyük teveccüh, teşkilatlarımızın üstün gayretleri ve en başta Cenabı Allah’ın yardımı sonucunda 06 Kasım 2022 günü Ankara’da, Türk siyasi tarihinde ve Milli Görüş tarihinde bir dönüm noktası olarak yerini alacak muazzam bir kongre gerçekleştirdik. Bu geçen süre içerisinde 81 il ve 922 ilçede teşkilatlanmasını tamamlamış, 1. ve 2. Büyük Kongresini en mükemmel şekilde yapmış ve seçimlere girmeye hazır bir parti haline geldik. Geldiğimiz bu noktada hemşerilerimizin partimize teveccühü, teşkilatlarımızın heyecanı da her geçen gün katlanarak artmaktadır. Cenabı Allah’a bütün bu sebeplerden ötürü sonsuz şükürler ediyoruz. Yeniden Refah Partimizin 2.Olağan kongresi vesilesi ile, kurulduğumuz günden itibaren memleketimizin her noktasında her türlü zorluğa rağmen, inançla, azimle, aşkla, gece gündüz demeden çalışan tüm teşkilât mensuplarımıza, nice isimsiz kahramanlara, tüm üyelerimize, 2. Olağan Büyük Kongremize katılan tüm gönüldeşlerimize, tüm üyelerimize, her geçen gün artan teveccühleri ve destekleri için tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Günaydın’dan il başkanlarına plaket

MKYK üyesi Ramazan Günaydın da “Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan liderliğinde, Erbakan Hocamızın evlatları ve talebeleri olarak bu sorumluluğu bir görev şuuruyla yüklenerek 06 Kasım 2022 Pazar günü Ankara Arenada onbinlerce şuurlu insanımızla muazzam bir kongre gerçekleştirdik. Bartın teşkilatlarımızın başarılı çalışmalarıyla rekor seviyede katılım sağlayan,başta İl Başkanımız olmak üzere İlçe Başkanlarımıza,Kadın Kolları,Gençlik Kolları Başkanlarımıza tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Günaydın ayrıca Başkan Gebiç’le birlikte  kongrede üstün başarı sağlayan Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem,Amasra İlçe Başkanı Muhammed Bayram,Kurucaşile İlçe Başkanı Sabri Ayaz,Ulus Kurucu İlçe Başkanı Yunus Kaya,Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri M.Ensar Mekeç,Ramazan Yılmaz,Adem Erdal,Yakup Yılmaz,Nezih Metin,Faruk Tutkun,Yılmaz Öz,Hasan Aydın,Nejdet Demir ve Kenan Çakır'a plaketlerini verdi.