Cumhur İttifakından ilk ittifak çalışması

31 Mart yerel seçimlerine Bartın'da Cumhur İttifakının MHP'nin adayı ve Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ile gireceğinin kesinleşmesinin ardından Başkan Fırıncıoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz'la ilk ittifak çalışmalarını gerçekleştirdi. Fırıncıoğlu ve Aldatmaz , Devlet Su İşleri (DSİ) 233.Şube Müdürlüğü tarafından Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi kapsamında Yalı mevkiinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.

Cumhur İttifakından ilk ittifak çalışması

Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islah projesi kapsamında çalışmaların 1. Etabı tamamlandı. Bartın Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmalarının ardından Kanlıırmak Caddesi ulaşıma açıldı. Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından Yalı bölgesinde çalışmalar devam ederken Bartın Belediyesine bağlı ekipler tarafından da bölgedeki park alanlarının ve yürüyüş yollarının sökümü yapılıyor. Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve Parti Yöneticileri ile birlikte alanda incelemede bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gerçekleştirmiş olduğu incelemenin ardından açıklama yapan Başkan Fırıncıoğlu; “Irmak Islah Projesinde Kanlıırmak Caddesi'nden başlayarak 4 ayı geride bıraktık. İlk etapta Kanlıırmak caddesinde geçici asfalt çalışmasıyla yolu trafiğe açtık. Şuan çalışmalar yalı bölgesinde devam ediyor. DSİ’nin yapmış olduğu çalışmaların tamamlanmasının ardından bölgede üst yapı çalışmalarıyla kentimizi daha güzel bir hale getireceğiz.” dedi.