CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın'da MHP'nin adayı Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu'nu destekleyecek olan Cumhur İttifakının kaynaşma toplantısında konuşan MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP teşkilatlarına ilçe ve beldelerde ayrı adayla girilmesine rağmen Cumhur İttifakının ruhuna uygun hareket edilmesi uyarısında bulundu. Başkan Özçelik 'Sahada birbirinizi yıpratmayın' derken Özçelik gibi kendi parti teşkilatlarına 'Cumhur İttifakının ruhuna zarar vermeyin' talimatı veren AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan da MHP'lilerden seçim sürecinde sahada çıkacak dedikodulara ve spekülasyonlara inanmamalarını istedi. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz'dan Fırıncoğlu'na tam destek gelen toplantıda Başkan Fırıncoğlu ise 'Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini inşallah hep birlikte Bartın'da 31 Mart akşamı zafere taşıyacağız. Hem AK Parti'nin hem de üç hilalin Bartın Belediye Başkan Adayıyım' ifadelerinde bulundu.

CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA

Bartın’da MHP’nin adayı Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu’nun adaylığında seçime giren Cumhur İttifakı, AK Parti ve MHP Teşkilatlarına yönelik kaynaşma toplantısı düzenledi. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan, Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik başta olmak üzere her iki parti teşkilatının katıldığı toplantıda sadece Bartın şehir merkezinde değil, ilçe ve beldelerde de Cumhur İttifakının ruhuna uygun birlik ve beraberlik içerisinde çalışma vurgusu yapıldı.

Özçelik: “Cumhur İttifakı 15 Temmuz akşamı doğdu”

Toplantıda Cumhur İttifakının 15 Temmuz akşamı doğduğuna dikkat çeken MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik şöyle konuştu:

“Aynı topraklarda, aynı havayı soluyan, aynı suyu içen, aynı değerlerle yaşayan insanların siyasi fikir farklılıklarına rağmen girmiş olduğu aynı siyasi yolculuğun bugün buraya teşekkülü için toplandık. Biliyorsunuz 2016 yılının 15 Temmuz akşamı doğmuş olan bir ittifak ruhu var. O gün devlet bekasına karşı çıkarılan bir ayaklanmanın karşısında Türk milletinin verdiği mücadele sonucunda yeni bir ruh doğdu. Bu ruhun adına da Cumhur İttifakı dediler. Vatansever, devlet ve millet hesapları yapanların oluşturduğu bu ittifak Anadolu’da zaman içerisinde her geçen gün mevcut iktidarın iktidarda kalabilmesi, ülkenin kazanımlarını muhafaza edebilmek adına her geçen büyüyerek ilerliyor.

“Bu birlikteliğin getirdiği ruhla ülkemizin çok büyük kazanımları var”

Milliyetçi Hareket Partisinin bu ittifak ruhunda da büyük vazifeleri vardı. Devletin ve milletin faktörleri yerine doğru bir şekilde getirildiğinde karşılıksız desteleyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bey, devlet ve millet menfaati için hareket etti. Karşılıksız o günlerden bugüne kadar destek vermeye devam ediyor ve bundan sonra da devam edecek. Bu birlikteliğin getirdiği ruhla ülkemizin çok büyük kazanımları var. Bu kazanımları muhafaza edebilmek için bu birlikteliğe aynı ruhla devam edeceğiz. Bununla ilgili bir kaygımız yok. Yukarıda doğan bu birliktelik Anadolu’ya doğru her geçen büyüyerek ve artarak gidiyor.

“Bartın’ın 1 dönem daha MHP’de kalkınmasına karar verdiler”

Yerel seçimlerde de bu ruhu yaşatmak için Genel Başkanlarımızın almış oldukları bir karar var. Milliyetçi Hareket Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi’ni 24 ilde destekliyor. 2’si büyük 5 ilde de Adalet ve Kalkınma Partisi, büyüklerimizin takdiri üzerine Milliyetçi Hareket Partisini destekleme kararı aldılar. Bunlardan biri de Bartın ilimizdi. Geçmişte 3 dönem Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyecilik anlayışıyla tanışmış olan Bartın ilinde Sayın Genel Başkanımızın talebi, Sayın Cumhurbaşkanımızın da takdir ve teveccühleriyle kabul gördü ve bir dönem daha Milliyetçi Hareket Partisinde kalmasına karar verdiler.

“ ‘Birlik ve beraberlikle çalışın’ talimatını uygulamaya başlattık”                    

Biz adayımızı açıkladık. “Cumhur İttifakı olduğunda ben aday olurum” diyen Hüseyin Fahri Fırıncoğlu Beyefendiyle yola çıktık. Adalet ve Kalkınma Partisiyle yaptığımız teşkilat görüşmelerinde bu seçim kampanyasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışmamız gerektiği talimatlarını uygulamaya başlattık. Tabi bu arada 8 bölgede seçime giriyor. Sadece Bartın ilinde ve bölgesinde seçim olmuyor. İlçelerde ve beldelerde ittifakımız yok. Burada her parti kendi adaylarıyla seçime giriyor. Bu bir seçim yarışı ve kampanyası olacak demektir.

Teşkilatlara ve adaylara “Birbirinizi yıpratmayın” uyarısı

Ama ben Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarından ve adaylarından şunu istirham ediyorum; Geçmiş dönemlerdeki seçim kampanyalarıyla yapılanları bu seçim kampanyasında asla dile getirmeyin. Bizler bizden önceki dönem eksikler varsa bile bunları telafi edip hizmet edenlere teşekkür ederek farklıklarımızla iktidar olabilmek için seçmenin karşısına çıkacağız. Birbirimizi asla yıpratmayacağız. Birbirimizi yıpratmamız siyaseti yıpratmamız demektir. İlçelerdeki ve beldelerdeki bu huzursuz ortamın rüzgarı, Bartın’da Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu huzurlu oluşuma büyük bir olumsuzluk olarak esecektir. Buna asla müsaade etmeyeceğiz. Ben inanıyorum ki Adalet ve Kalkınma Partisi de buna müsaade etmeyecek.

“Geçmiş dönemden zor bir seçime giriyoruz”

Seçim kampanyamızı birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve sükûnet içerisinde belki tarihte ilk defa Bartın halkına bu güzellikleri yaşatacağımıza inanıyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Daim kılsın. Kazanan Bartın olacak. Geçmiş dönemdeki kırgınlarımızı ve kızgınlıklarımızı, siyasi yaşanmış olan huzursuzluklarımızı bir kenara bırakalım Bartın’ımız için çalışalım ve Bartın’ımıza katkı sağlayalım. Geçmiş dönemden zor bir seçime giriyoruz. Kolay bir seçim değil. Bu zor seçim dönenimde ben inanıyorum ki geçmiş dönemde Adalet ve Kalkınma Partisine gönül vermiş dostların aynı heyecanıyla Milliyetçi Hareket Partisinin adayı olan Hüseyin Fahri Fırıncoğlu’nun yanında olacaklarına ve destekleyeceklerine inancım sonsuz. Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş dostlarımızın da bu birliktelikte samimiyetlerinden zaten şüphem yok. Zafer Bartın’ın olacak. Zafer Cumhur İttifakının olacak.”

Arslan: “Bu seçimin mimarı öncelikle Fırıncoğlu olacak”

AK Parti teşkilatları olarak Hüseyin Fahri Fırıncoğlu’na destek ve güç vereceklerini kaydeden AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan da şunları söyledi:

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımızın ev sahipliğinde düzenlediğimiz AK Parti ve MHP teşkilatlarının bir arada olma programımızın 31 Mart seçim sürecine giden yolda hayırlı olmasını diliyorum. Seçimi inşallah birlik ve uyum içerisinde yaparız. 31 Mart akşamının Cumhur İttifakı Adayımız Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu Beyin lehine son bulmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Buradaki teşkilatlar inşallah bunun omurgası olacak. İnanıyorum ki yapacağımız lansman ve proje toplantısında salon bizi almayacak. AK Parti ailesi il genelinde 30 binin üzerinde olan çok büyük bir aile. Bu seçimin mimarı öncelikle Belediye Başkanımız ve Adayımız Hüseyin Fahri Fırıncoğlu Bey olacak. Bizlerde hem AK Parti teşkilatları olarak hem de Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak Sayın Başkanımıza destek ve güç vereceğiz.

“Hiçbir şey Bartın’da eskisi gibi olmayacak, yeni bir sayfa açacağız”

“Ortak paydamız Bartın, gerisi teferruattır” anlayışıyla Bartın’ımızda hep beraber güzel işlere imza atacağız. Biz buna inanıyoruz. Bu dönem çok büyük avantajlarımız var. 21 Mart’tan bugüne kadar Hüseyin Fahri Fırıncoğlu Bartın’ımızın Belediye Başkanı. Bu memlekete kim bir çivi çakmışsa başımızın üzerinde yeri var. Ama bu sefer sloganımız farklı. Hiçbir şey Bartın’da yerel yönetimlerde eskisi gibi olmayacak. Yeni bir sayfa açacağız. Sayın Başkanımızın liderliğinde  Sayın Bakanımız Yılmaz Tunç Beyin rehberliğinde, Sayın Milletvekilimiz Yusuf Aldatmaz Bey’in destekleriyle, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gücü kuvvetiyle, Sayın Devlet Bahçeli’nin de desteğiyle Bartın’ımızı kuzeyin yıldızı, Türkiye’nin yıldızı yapacağız. 

İlçe ve beldelere “Cumhur İttifakının ruhuna zarar vermeyin” uyarısı

İlçelerimizde ve beldelerimizde de Cumhur İttifakının ruhuna zarar vermeksizin adaylarımız çalışacak. 31 Mart akşamı oralarda da yeni bir dönem başlayacak. 5 tane ilde MHP’nin adaylarıyla seçime gitme kararı verildi. Kuzeyde Bartın, güneyde Osmaniye, doğuda Kars, Batıda Kırıkkale, ortada da Erzincan. Manise ve Mersin Büyükşehir Belediyelerinde de MHP’nin adayları desteklenecek. 22 ilde adaylarımız ayrı ayrı yarışacak. 28 ilde de Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti adaylarına destek verecek. Geçmişe bakmaksızın yeni bir sayfa açarak kırgınlık olmadan ideal ve hizmet yarışında bulunacağız.

“Sahada dosta güven, rakiplerimize korku salacağız”

Bu dönem Bartın’ımızın eli çok güçlü. 16 yıl Bartın’ımızda milletvekilliği yapan Yılmaz Tunç Bey, Adalet Bakanımız. Bizim tabi en büyük gücümüz teşkilat gücümüz. Bunu sahada yapacağımız çalışmalarda da göstererek dosta güven, rakiplerimize korku salacağız. Bu birlikteliğimizin sonuçları inşallah güzel olacak. Sahada hiçbir dedikoduya, aslı astarı olmayan spekülasyonlara itibar etmeyeceğiz.  Ben inanıyorum ki bu birliktelik Bartın’ımıza başarıyı getirecek. Belediye Başkanımızdan şöyle bir istirhamım var. 21 Mart’tan bugüne kadar Bartın’ımıza yapılanlar gözle görünüyor. Herkes görüyor. Cumhur İttifakının olması da bu sürece yardımcı oldu. Ben kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcısı olsun.”

Başkan Fırıncıoğlu’na Milletvekili Aldatmaz’dan Tam Destek

İl Başkanı Özçelik’in konuşmasının akabinde kürsüye gelen AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Milletvekilliği görev süresi boyunca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’na destek sözü verdi. Ülkemizde yaşanan terör olaylarına da değinen Aldatmaz, şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi. Milletvekili Aldatmaz, konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

“Bugün burada 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Cumhur ittifakını temsil edecek Belediye Başkan Adayımızı Cumhur ittifakına mensup partilerimizin teşkilatları ile birlikte sizlere ilan etmek üzere bir araya geldik.  Öncelikle hepiniz aday tanıtım toplantımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Öncelikle üs bölgelerimize yapılan hain saldırılarda şehadete eren şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yine şu anda Gazze’de devam eden bir insanlık dramı bir soykırım var biz burada şu anda konuşurken bile masum çocuklar, masum insanlar ölmeye devam ediyor. Buradan İsrail’in yaptığı soykırımı bir kez daha kınıyor orada hayatını kaybedenlere de Allah’tan rahmet diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılını geride bırakıp Türkiye Yüzyılı adını verdiğimiz ikinci yüzyılına adım attık. Tabi ülkemiz geçen bu yüzyılda önemli sınavlardan geçti, görülen ve görülmeyen bir sürü saldırılara maruz kaldı. Ülkemiz güçlendikçe bu saldırılarda şekil değiştirerek artmaya devam etti.

“Vatanımızın İlelebet Payidar Kalması İçin Elimizden Geleni Her Zaman Yapacağız”

Özellikle son 10 yıldır kaos çıkartarak terörü azdırarak, darbe teşebbüsünde bulunarak, ekonomik tuzaklar kurarak, ülkemize diz çöktürmek isteyenlerin saldırıları kesintisiz sürüyor. Gezi Olayları ile sokakları karıştırarak hükümeti devirmek istediler. Başaramadılar. FETÖ'nün 17-25 Aralık kumpası ve 15 Temmuz darbe girişimi ile ülkeyi esir almak istediler. Milletimiz karşısında yıkılmaz bir duvar gibi dimdik dikilince hüsrana uğradılar. Başaramadılar. PKK'yı kullanarak hendeklerle etrafını kazdıkları mahalleleri işgal etmek istediler. Güvenlik güçlerimiz onları açtıkları çukurlara gömdü. Başaramadılar. Bölgemizin başına musallat edilen DEAŞ projesini ülkemize yönlendirerek sınırlarımızı tacize kalkıştılar. Düzenlediğimiz harekatlarla bu maskeyi düşürünce ülkemize bedel ödetmeye çalıştılar. Farklı isimler vererek destekledikleri mensuplarını eğitip donattıkları bölücü örgüte sınırlarımız boyunca bir terör devleti kurmak istediler. Sınır ötesi harekatlarımızla kahraman ordumuz bu projeyi de bozdu. Yine başaramadılar. Geçtiğimiz günlerde sınır ötesindeki birliklerimize yapılan alçak saldırılar dahil başımıza gelen hiçbir hadise bu tablodan bağımsız değildir. Biz ülkemizin çıkarlarından, milletimizin hedeflerinden taviz vermeyeceğimizi gösterdikçe, siyasi, diplomatik, ekonomik, askeri her alanda yeni tuzaklarla yeni engellerle karşılaşıyoruz. Ancak Böyle yaparak bizi korkutacaklarını, sindireceklerini, yıldıracaklarını, emperyalist emellerine razı edeceklerini sanıyorlarsa ne Türk milletini ne de onun bir evladı olarak bizleri tanımıyorlar demektir. Bizler hem hükümet olarak hem millet olarak hem vatandaş olarak hiçbir engel tanımadan vatanımızın ve milletimizin ilelebet payidar kalması için elimizden geleni her zaman yapacağız. Bunu bütün dünya bu şekilde bilmelidir.

“Girilen Her Seçimden Başarı İle Çıkılmıştır”

Cumhur İttifakı ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne karşı bu durumlar içerisinde milli bir refleks olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçelinin liderliğinde ortaya çıkmış ve Cumhur İttifakı ile girilen her seçimden de başarı ile çıkılmıştır. Seçimler demokrasilerin en temel taşıdır.  Son 20 yılda vatandaşlarımız dünya ortalamalarının çok üzerinde %85’lerin üzerinde katılımlarla tam 17 kez sandık başına gitmiştir. Bu ülkemizdeki demokrasi inancının ve geleneğinin ne kadar güçlü olduğunun yegâne göstergesidir. 31 Mart seçimlerinde de hep beraber sandık başına gidecek ve Bartın Şehir Merkezinde Cumhur İttifakımızın adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nu destekleyeceğiz. Türkiye’de 81 il, 919 ilçe, 392 belde var. Yani, toplamda 1392 belediye var. Hedefimiz AK Parti ve Cumhur İttifakı'nda olan belediyeleri tekrar ezici oranlarda kazanma yanında muhalefetin elindeki şehirlerimizi gerçek belediyecilikle tanıştırmaktır. Bunun için milletimizin her adımında, her anında hep yanında olacak tüm benliği ile kendini şehrine adayacak belediye başkanları ile seçimlere hazırlanıyoruz.

“Ülkemiz İçin Bartın’ımız İçin Çalışacağız”

Kökleri yerel yönetimlere dayanan bir parti olarak milletimize rüştümüzü önce yerel yönetimlerde ispat ettik. Tam 30 yıl önce 1994'te İstanbul'da başladığımız halkımıza hizmet yoluculuğumuzu Türkiye Yüzyılına adım attığımız 2024'te zirveye çıkaracağız. Bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçelinin liderliğinde kurulan Cumhur İttifakı çatısı altında büyükşehriyle, iliyle, ilçesiyle, beldesiyle ülkemizin her belediyesini eser ve hizmet siyasetimizle Türkiye Yüzyılına yakışır seviyelere getirmek peşindeyiz. Sandıkta bize verilen her oyun vebalini yaptığımız görevlerin her anında üzerimizde hissederek, aşkla, azimle, kararlılıkla çalışacak, üretecek ülkemiz için Bartın’ımız için çalışacağız. Sizlerin de bildiği gibi partimizin kuruluşundan bu yana yerel seçim, halk oylaması ve genel seçim gibi vesilelerle tam 17 defa sandıkta milletimizin terazisine çıktık. Yaptıklarımızın ve yapmak isteyip yapamadıklarımızın hesabını eksiği ve fazlasıyla milletimize tek tek vermeye çalıştık. Eser ve hizmetlerimizi anlatırken aynı zamanda projelerimizi, hedeflerimizi ve geleceğe dair yol haritamızı milletimizle paylaştık. Biz asla milletimizi seçimden seçime hatırlamadık.

“Yılın Her Günü, Günün Her Saati Milletimizle Birlikte Olduk”

Biz hep yüreğimizdeki muhabbetle, zihnimizdeki projelerle, esirgemediğimiz emeğimizle, alnımızdaki terle geceli gündüzlü çalışmayla milletimizin kalbine girenlerden olduk. Seçim dönemleri bizim için sadece hemşehrilerimizle gönül bağımızı daha da kuvvetlendirdiğimiz dönemler oldu. Seçim sandıktan önce sahada kazanılır. Sahada kazanmanın yolu ise seçimi önce gönüllerde kazanmaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi en iyi seçim çalışması halkın içinde olmak, milletle beraber olmaktır. Belediyelerde ve hükümetlerimizde hep bu şekilde çalıştık. Ülkemizi bugünkü seviyesine bu şekilde getirdik. Kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımızla iletişim kurduk. Çarşıda, pazarda, sokakta insanımızla istişare ettik, kucaklaştık. Geçtiğimiz Mayıs ayında da Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimlerini Cumhur İttifakı'ndaki ortaklarımızla birlikte bu şekilde kazandık. İnşallah 31 Mart'ta Türkiye Yüzyılının ilk mahalli idareler seçimlerinde de belediyeleri yönetme sorumluluğunu yine bu şekilde üstleneceğiz. Bunun için teşkilatlarımıza önemli görevler düşüyor. Cumhur ittifakının paydaları olarak; 31 Mart’ta yerel seçimleri kazanmak için hep birlikte çaba sarf edeceğiz. En çok biz çalışacağız. En fazla biz emek vereceğiz. Milletimizle en yakın ve samimi ilişkiyi biz kuracağız. Kibiri böbürlenmeyi yanımıza hiçbir zaman yaklaştırmayacağız. Mevlâna’nın ifadesiyle toprak gibi olacağız tevazuda buluşacak Milletimizin, hemşerilerimizin gönlünü fetih edeceğiz. 

“Çalmadık Kapı, Sıkmadık El Bırakmayacağız”

Bugünden itibaren Cumhur İttifakımızın adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu ile Belediye Meclis Üyesi adaylarımız, teşkilat mensuplarımız ile birlikte kapı kapı dolaşıp çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bartın’daki tüm Belediyelerde Cumhur İttifakı çatısı altında başarıya ulaşacağımıza yürekten inandığımız belirtiyor, Cumhur ittifakımızın Bartın Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Hüseyin fahri Fırıncıoğlu’nu tebrik ediyorum.31 Mart 2014 yerel seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, hepinizi saygılarımla selamlıyorum.”

Fırıncoğlu: “AK Parti ve Üç Hilalin Adayıyım”

Son olarak konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, azim, şevk ve samimiyetle çalışacaklarını belirterek, iki teşkilatın tek teşkilatmışçasına hareket edeceği ifade etti. Başkan Fırıncıoğlu, konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Cumhur İttifakı gizli hesaplar olmadan devletimizin bekası için kurulan bir ittifaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği yolda Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini inşallah hep birlikte Bartın’da 31 Mart akşamı zafere taşıyacağız. Hem AK Parti’nin hem de üç hilalin Bartın Belediye Başkan Adayıyım.

Fırıncıoğlu Adaylığı Sürecinde Destek Olan Herkese Teşekkür Etti

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cumhur İttifakı’nın Bartın Belediye Başkan Adayı olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu görevi şahsıma tevdi eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum. Her zaman desteklerini esirgemeyen başta ailem olmak üzere Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’a, MHP Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Sadir Durmaz, Sayın Edip Semih Yalçın’a, Sayın Feti Yıldız ve Sayın Yaşar Yıldırım’a, Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’a, AK Parti Bartın İl Başkanı Sayın Yaşar Arslan’a ve parti teşkilatlarına, MHP Bartın İl Başkanımız Sayın Ercüment Özçelik, Geçmiş Dönem Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın ve partimizin değerli üyelerine ve her zaman yanımda olan hemşehrilerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

“Vizyon Projeleri Şehrimiz İçin El Birliğiyle Hayata Geçireceğiz”

Hep birlikte yaşadığımız bu şehirde, sorunlarınıza çözüm bulmak ve geleceği birlikte şekillendirmek için önemli bir yola çıkıyoruz. Hep birlikte yeni hikayeler yazacağız. Bunu birlikte başaracağız. Değişim ve gelişim için çıktığımız bu yolda Allah’ın takdiri ve sizlerin desteğiyle başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Göreve geldiğim 22 Mart 2023 tarihinden buyana yaptığım çalışmalarla vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimsedik. Az zamanda çok işler yaptık. Teveccüh göstermeniz durumunda aynı anlayışla vizyon projeleri şehrimiz için el birliğiyle hayata geçireceğiz. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı’nın birlikteliği ve kardeşliğinin daim olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, herkesi saygı ile selamlıyorum.” Yapılan konuşmaların akabinde toplu fotoğraf çekiminin ardından toplantı sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA
CUMHUR İTTİFAKI KAYNAŞTI DARISI SANDIĞA