Cugga Cafe yeni haliyle hizmette!

Haziran'da yaşanan selde Kemerköprü Meydanında en çok zarar gören iş yeri olan Cugga Cafe, selden 6 ay sonra yeniden hizmete girdi. O günden bugüne kendi imkanlarıyla selin zararlarını gidererek müşterileriyle buluşan Cugga Cafe yenilenen yüzüyle Bartınlıları bekliyor.

PAYLAŞ
Bartın Hergün Gazetesi - Nurdan EROĞLU

2022’nin son günlerini yaşadığımız bugünlerde Bartın, 28 Haziran’da seli yaşamıştı. Kozcağız Beldesinde de etkili olan selden Bartın’da en çok Kemerköprü Meydanı ve Yalı mevki etkilenmişti. Bu iki yerdeki işletmelerin bir çoğu sel sularından zarar görürken esnaf da o günlerde iş yerlerini sel sularından temizlemeye çalışmıştı. Kemerköprü’de selden en çok etkilenen işyeri de Cugga Cafe olmuştu.

Selden sonra hizmete ara vermek zorunda kalan Cugga Cafe, yeniden ayağa kalkmayı başardı. Zor günlerin üzerinden geçen 6 ayda kendi çabalarıyla toparlanmayı başaran Cugga Cafe, yeni yüzüyle yeniden hizmet vermeye başladı. Sel öncesinde olduğu gibi yeni haliyle de müşterilerini sıcak ve güler yüzüyle ağırlamaya başlayan Cugga, kaliteli hizmetiyle de bir hayli göz dolduracağı benziyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN