Çetinkaya ve Tunç'un acı günü

Bir süredir İstanbul Tuzla Devlet Hastanesinde tedavi gören Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un eniştesi ve Bakan Tunç'un danışmanlarından Selim Çetinkaya'nın babası 71 yaşındaki İsmail Çetinkaya hayatını kaybetti. Çetinkaya, Ulus ilçesi Ulukaya köyünde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlanırken Bakan Tunç da törene katıldı.

Çetinkaya ve Tunç'un acı günü

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un eniştesi ve Bakan Tunç’un danışmanlarından Selim Çetinkaya’nın babası 71 yaşındaki İsmail Çetinkaya rahatsızlığı nedeniyle bir süredir İstanbul Tuzla Devlet Hastanesinde tedavi görüyordu.

Dün hayatını kaybeden Çetinkaya için Bartın’ın Ulus ilçesi Ulukaya köyünde cenaze töreni düzenlendi. Selim Çetinkaya ve aile bireylerinin taziyeleri kabul etmesinin ardından öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı. Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’da cenaze namazı öncesinde Çetinkaya ailesine taziye dileklerini iletti.

Cenaze namazının ardından Çetinkaya’nın naaşı Ulukaya köyündeki aile kabristanına defnedildi.

Bartın Hergün Gazetesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet, Yılmaz Tunç ve Selim Çetinkaya başta olmak üzere Çetinkaya ailesine baş sağlığı dileriz.