Bulut, Kadın Gazetecileri unutmadı

Bartın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hacı Hasan Bulut, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sektörde yer alan kadın gazetecilerle bir araya geldi.

PAYLAŞ
Bartın Hergün Gazetesi - Nurdan EROĞLU

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bartın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hacı Hasan Bulut, sektörde çalışan kadın gazetecilerle bir araya geldi. Bartınlı bir kadın girişimcinin işletmeciliği yaptığı Dream Cafe’de düzenlenen programa Bartın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hacı Hasan Bulut ile sektörde çalışan kadın gazeteciler katıldı. Sohbet havasında geçen programda meslek hayatındaki anılar konuşulurken güncel konular da değerlendirildi.

Bulut: “Daima yanlarındayız”

Yemek programında konuşan Cemiyet Başkanı Bulut, “Bartın’da aktif olarak çalışan kadın gazetecilerle bir araya gelmek istedik. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü… Hem ilimizde çalışan kadın gazetecilerin bu anlamlı günlerini kutladık, hem de yaşadıkları sorunları dinledik. Şartlar ne kadar zor olursa olsun, umutsuzluğa kapılmamak, daha iyisini elde etmek için mücadeleye devam etmek gerekiyor. Kadın gözü her zaman farklı görür. İlimizde yaşanan olayların doğru bir şekilde okura ulaşması için anlamlı bir görev yapan kadın gazetecilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum, Bartın Gazeteciler Cemiyeti olarak daima yanlarındayız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN